Gigi Becali a vazut noua sigla a lui Dinamo si a reactionat: "Au unit varcolacul cu capul de lup" + "Eu imi pun oaie, berbec cu coarne"

publicat 2026-05-11 17:45:27 (Gazeta-Sporturilor)

Gigi Becali, patronul campioanei Romaniei, FCSB, a reactionat dupa ce a vazut noua emblema a rivalei Dinamo. Finantatorul ros-albastrilor a criticat noul logo al "cainilor" si a spus ca simbolistica acestuia nu ar aduce noroc clubului din play-off.Becali considera ca noua identitate vizuala a lui Dinamo transmite o imagine negativa si spune ca asocierea din sigla este una benefica. ...

Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:

David Popovici concureaza azi la Settecolli in proba de 100 m liber
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondiala: "Imi place cu adevarat de el"
"Ati intalnit vreodata bosniaci? Le-ar lua dulciurile copiilor fara probleme! Am dat de multi in New York..."
Ce preturi sunt in orasele vizitate de noi la Mondial O comparatie cu Bucuresti arata o situatie neasteptata!
Jose Mourinho nu il vrea la Real Madrid, fotbalistul doreste neaparat sa ramana
Selectionerul Capului Verde a venit invaluit in steag la conferinta: "Este un mic soc. Care a fot cheia?"
Mondialul cu cele mai multe goluri din istorie
Bielsa nu mai e "Loco"! Cum explica selectionerul Uruguayului rusinea traita la Mondial: "Nimeni!"
Universitatea Craiova plateste 1,5 milioane Euro pentru un atacant cu cifre modeste in sezonul trecut
Capul Verde a doborat un record vechi de aproape 100 de ani!
Final de cosmar! A gafat si a fost schimbat la pauza, la ultimul meci pentru nationala
Decizia in privinta lui Lionel Messi la Iordania - Argentina, meciul arbitrat de Istvan Kovacs
A facut anuntul despre Didier Deschamps: "Suntem afectati"
Dembele a repetat aceeasi fraza de 10 ori dupa recitalul cu Norvegia
Faza serii in Norvegia - Franta Gestul "Dictatorului" Mbappe a facut inconjurul Internetului
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.