Florin Bratu, dupa 2-2 cu Hermannstadt: "Daca era foarte bine, nu mai ajungeam aici"

publicat 2026-05-11 21:00:25 (Gazeta-Sporturilor)

Florin Bratu, tehnicianul lui Metaloglobus, a vorbit dupa remiza obtinuta de bucuresteni, scor 2-2, cu Hermannstadt, intr-un meci disputat la Clinceni. Antrenorul a spus ca este multumit de jocul echipei, dar nemultumit de rezultat, subliniind ca formatia s-a schimbat vizibil de la venirea sa pe banca, insa deficitul de puncte din clasament a facut misiunea dificila. ...

Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:

Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-soc din 16-imile Campionatului Mondial
Mauro Pederzoli are o noua echipa, dupa despartirea de Rapid
Se simte presiunea? Julian Nagelsmann a rabufnit, dupa esecul cu Ecuador: "Va rog, incetati sa vorbiti prostii"
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declaratii doar din biserica ridicata in Pipera: imagini spectaculoase din interior
Nemtii, fara mila fata de "Die Mannschaft": "Asa iesim repede! Sanse mici in fazele eliminatorii"
"Here we go" pentru cel mai scump transfer din istoria Premier League Sparge toate recordurile: 150 de milioane de euro!
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: "El isi doreste sa vina. Ar fi cea mai mare lovitura"
Bataie intre suporteri inainte de meciul Ecuador - Germania: Haos in centrul New York-ului!
Ce ne scapa? Decizie scandaloasa in startul partidei Ecuador - Germania: golul lui Sane, validat dupa un fault evident
Boala perfida a lovit pentru a treia oara. Legenda tenisului se retrage de pe micile ecrane
Oferta din Superliga pentru Andrei Ivan: 12.000 de euro pe luna, contract pe 3 ani
Paraguay - Australia si Turcia - SUA: o singura necunoscuta in Grupa D Toate scenariile + echipele probabile
Japonia - Suedia si Tunisia - Olanda: 3 echipe pot termina pe primul loc Toate calculele din Grupa F
Golgheterul Euro 2020 s-a retras, dupa eliminarea de la Mondial
FC Arges, victorie in primul amical al verii
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.