Cum s-a descurcat Tatarusanu in primul amical al verii » Portarul roman a evoluat in repriza a doua a meciului cu Nice

publicat 2021-08-01 11:00:16 (Gazeta Sporturilor)

Cum s-a descurcat Tatarusanu in primul amical al verii » Portarul roman a evoluat in repriza a doua a meciului cu Nice Ciprian Tatarusanu (35 de ani) a evoluat in primul amical al verii pentru Milan. Portarul roman a intrat in repriza a doua si a incasat un gol din penalty. Nice - Milan s-a terminat la egalitate, 1-1. Ciprian Tatarusanu a fost folosit de antrenorul Stefano Pioli in a doua repriza si a primit un gol din penalty, insa a fost foarte aproape de a para sutul lui Gouiri. ...

FCU Craiova - FCSB 0-1. Adrian Mutu: "A fost un arbitraj smecheresc"
FCU Craiova - FCSB 0-1. Claudiu Keseru, declaratii dupa victoria din Banie
Meciul zilei. Valencia - Real Madrid » 3 cote pe care nu trebuie sa le ratezi la derby-ul din Spania
FCU Craiova - FCSB. Oltenii au cantat imnul in oras, inainte de meci
FCU Craiova - FCSB. Cum a aratat scenografia oaspetilor la partida din Banie
Pozitia ultrasilor olteni in cazul lui Mutu » Ce s-a intamplat la finalul esecului cu FCSB
Edi Iordanescu, dupa atacul lui Mutu la adresa arbitrajului: "Sa fim seriosi!" + anunta schimbari pentru urmatorul meci
Budescu, dupa primul joc de la revenire: "Sa nu fac vreo prostie!"
Mutu a luat foc la interviu: "E rusinos!" » Reactie dura in direct: "Sunteti jenanti!"
Valentin Cretu, despre faza care a decis meciul FCU Craiova - FCSB: "Trebuie sa fii si putin smecher"
Iesire nervoasa in FCU Craiova - FCSB » Și-a scos tricoul si a plecat la vestiare!
Dario Bonetti are Covid si e in carantina. Comunicatul avocatului: "Vor sa-l demita fara sa-i plateasca nimic! Va actiona in instanta"
Fanii lui CSU Craiova rad de asistenta de la FCU Craiova - FCSB! Ce arata comparatia si contextul detaliat
Penalty acordat de asistent in FCU Craiova - FCSB! » Ce arata reluarile TV
Premiera in media: 5 comentatori la FCU Craiova - FCSB » Dragos Patraru, incendiar: "Ai impresia ca au jucat la pariuri. Asta a pus pe primul corner"