Andrei Nicolescu, prima reactie dupa protestul galeriei lui Dinamo: "Sper sa inteleaga toata lumea"

publicat 2026-05-11 13:00:28 (Gazeta-Sporturilor)

Andrei Nicolescu, presedintele lui Dinamo, a vorbit pentru GSP.ro despre protestul galeriei de la meciul cu FC Arges, scor 2-1, din etapa a opta a play-off-ului Superligii.Nemultumirile ultrasilor au aparut dupa ce conducerea clubului a prezentat noua sigla, care ar urma sa fie folosita din sezonul viitor. Membrii galeriei dinamoviste au transmis mai multe mesaje dure la adresa sefilor lui Dinamo, in frunte cu Andrei Nicolescu.Ulterior, Dinamo a lansat un apel pentru suporteri. ...

Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:

David Popovici concureaza azi la Settecolli in proba de 100 m liber
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondiala: "Imi place cu adevarat de el"
"Ati intalnit vreodata bosniaci? Le-ar lua dulciurile copiilor fara probleme! Am dat de multi in New York..."
Ce preturi sunt in orasele vizitate de noi la Mondial O comparatie cu Bucuresti arata o situatie neasteptata!
Jose Mourinho nu il vrea la Real Madrid, fotbalistul doreste neaparat sa ramana
Selectionerul Capului Verde a venit invaluit in steag la conferinta: "Este un mic soc. Care a fot cheia?"
Mondialul cu cele mai multe goluri din istorie
Bielsa nu mai e "Loco"! Cum explica selectionerul Uruguayului rusinea traita la Mondial: "Nimeni!"
Universitatea Craiova plateste 1,5 milioane Euro pentru un atacant cu cifre modeste in sezonul trecut
Capul Verde a doborat un record vechi de aproape 100 de ani!
Final de cosmar! A gafat si a fost schimbat la pauza, la ultimul meci pentru nationala
Decizia in privinta lui Lionel Messi la Iordania - Argentina, meciul arbitrat de Istvan Kovacs
A facut anuntul despre Didier Deschamps: "Suntem afectati"
Dembele a repetat aceeasi fraza de 10 ori dupa recitalul cu Norvegia
Faza serii in Norvegia - Franta Gestul "Dictatorului" Mbappe a facut inconjurul Internetului
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.