CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 127 128 Pag. urm. »

Simona Halep face ANUNȚUL: nu joaca la un important turneu

publicat 2018-06-20 18:00:13 (Puterea)
Simona Halep face ANUNȚUL: nu joaca la un important turneu Jucatoarea de tenis Simona Halep, numarul 1 in clasamentul WTA, a anuntat, miercuri, ca nu va juca la turneul Nature Valley International, programat la Eastbourne in perioada 24-30 iunie, din cauza unei accidentari. "Imi pare foarte rau sa anunt ca ma retrag de la turneul Nature Valley International de saptamana viitoare. Am experimentat dureri la tendonul lui Ahile si o inflamatie in timpul turneului de la Roland Garros si inca nu sunt refacuta in totalitate. Am fost sfatuita de medici sa... ...continuare.

Vremea se strica din nou. Cand se intorc ploile

publicat 2018-06-20 17:15:01 (Antena3)
Vremea se strica din nou. Cand se intorc ploile Vremea va fi cãlduroasã si disconfortul termic in accentuare in cea mai mare parte a tãrii, astfel incat, in zonele de campie indicele temperaturã-umezealã (ITU) se va apropia de pragul critic de 80. Cerul... ...continuare.

Vremea se schimba radical. Temperaturile scad drastic, vor fi ploi si furtuni

publicat 2018-06-20 16:30:25 (Realitatea-TV)
Vremea se schimba radical. Temperaturile scad drastic, vor fi ploi si furtuni Vremea se schimba radical incepand de joi, vin ploile si furtunile, iar temparaturile scad dramatic. JOI vremea va fi in general instabila. Se vor semnala averse, descarcari electrice si intensificari de scurta durata ale vantului indeosebi dupa orele amiezii in zonele montane si submontane, in vest, nord-vest si in centru si pe arii restranse in rest. Ploile vor avea si caracter torential si se vor inregistra pe spatii mici cantitati de apa ce vor depasi 15...20 l/mp in special la munte si... ...continuare.

Decizie NEASTEPTATA a Simonei Halep inainte de WIMBLEDON

publicat 2018-06-20 16:00:15 (Puterea)
Decizie NEASTEPTATA a Simonei Halep inainte de WIMBLEDON Simona Halep a anuntat ca nu va lua startul la turneul de la Eastbourne (25 iunie - 1 iulie), singura competitie pe iarba inainte Wimbledon si singura la care se inscrisese liderul detasat al WTA dupa succesul incredibil de la Roland Garros. De vina se pare este o accidentare care i-a dat de furca si in timpul Openului Frantei. "Imi pare foarte rau sa anunt ca ma retrag de la turneul de saptamana viitoare, Nature Valley International. Am avut dureri si o inflamatie la tendonul lui Achile in... ...continuare.

Simona Halep. Numarul 1 WTA s-a retras de la turneul pe iarba!

publicat 2018-06-20 16:00:15 (Realitatea-TV)
Simona Halep. Numarul 1 WTA s-a retras de la turneul pe iarba! Simona Halep, numarul 1 in clasamentul WTA, a anuntat, miercuri, ca nu va juca la turneul Nature Valley International, programat la Eastbourne in perioada 24-30 iunie, din cauza unei accidentari. "Imi pare foarte rau sa anunt ca ma retrag de la turneul Nature Valley International de saptamana viitoare. Am experimentat dureri la tendonul lui Ahile si o inflamatie in timpul turneului de la Roland Garros si inca nu sunt refacuta in totalitate. Am fost sfatuita de medici sa prelungesc pauza si sa... ...continuare.

Vremea 21 iunie. Prognoza meteo anunta ploi torentiale, fulgere si grindina

publicat 2018-06-20 15:45:02 (Antena-1)
Vremea 21 iunie. Prognoza meteo anunta ploi torentiale, fulgere si grindina Vremea din 21 iunie se anunta extrem de instabila. Prognoza meteo aduce ploi torentiale, descarcari electrice si, izolat, grindina. Temperaturile sunt caniculare in Bucuresti si alte regiuni ale tarii. ...continuare.

Simona Halep, anunt de ULTIMA ORA: "Medicii mi-au recomandat repaus!" Decizia radicala luata de tenismena din cauza problemelor de sanatate

publicat 2018-06-20 15:45:02 (Antena-1)
Simona Halep, anunt de ULTIMA ORA: Medicii mi-au recomandat repaus! Decizia radicala luata de tenismena din cauza problemelor de sanatate Simona Halep, care a castigat trofeul de la Rolland Garros, a anuntat ca nu va participa la turneul programat saptamana viitoare la Eastbourne.  ...continuare.

Simona Halep s-a retras de la Eastbourne. Anuntul DUREROS facut de liderul WTA: "Am avut dureri si inflamatie la..."

publicat 2018-06-20 15:30:20 (Romania-TV)
Simona Halep s-a retras de la Eastbourne. Anuntul DUREROS facut de liderul WTA: "Am avut dureri si inflamatie la..." Simona Halepa facut anuntul printr-un mesaj postat pe contul oficial de Facebook. "Am avut dureri si inflamatie la nivelul tendonului lui Ahile pe parcursul French Open-ului si inca nu s-a refacut complet. Doctorii m-au sfatuit sa acord mai mult timp de repaus, in timp ce continui tratamentul", a anuntat liderul WTA. Simona Halep, nr. 1 WTA, este a patra favorita la Wimbledon 2018. Vezi TOATE COTELE "Imi pare foarte rau ca trebuie sa imi anunt retragerea din turneul de saptamana viitoare,... ...continuare.

Motiunea simpla prin care USR cere demisia ministrului Lucian Sova, dezbatuta luni de deputati

publicat 2018-06-20 15:30:17 (Mediafax)
Motiunea simpla prin care USR cere demisia ministrului Lucian Sova, dezbatuta luni de deputati Motiunea simpla a USR impotriva ministrului Transporturilor, Lucian Sova, va fi dezbatuta in plenul de lunea viitoare a Camerei Deputatilor, urmand ca votul sa fie dat de deputati in sedinta de miercurea viitoare. ...continuare.

Simona Halep, nr. 1 WTA, este a patra favorita la Wimbledon 2018. Vezi TOATE COTELE

publicat 2018-06-20 14:30:15 (Romania-TV)
Simona Halep, nr. 1 WTA, este a patra favorita la Wimbledon 2018. Vezi TOATE COTELE Simona Halep nu a luat startul la nici unul dintre turneele pe iarba, pana acum, dar se va acomoda cu suprafata verde saptamana viitoare, fiind principala favorita la Eastbourne, turneu de categoria Premier. Cel mai bun rezultat la Londra, pentru romanca, s-a inregistrat in 2014, atunci cand a ajuns pana in semifinale, fiind invinsa de Eugenie Bouchard. Simona Halep, dezvaluire INTIMA. Cine este persoana care i-a schimbat VIATA Desi va fi cap de serie unu la turneul care debuteaza pe 2 iulie,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 127 128 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro