Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 60 61 Pag. urm. »

Accident in lant in Sinaia. Trei masini, facute praf: 3 raniti

publicat 2018-05-26 22:30:27 (Realitatea-TV)
Accident in lant in Sinaia. Trei masini, facute praf: 3 raniti Trei masini au fost implicate, sambata seara, intr-un accident de circulatie, la Sinaia. Un accident in care au foat implicate trei autoturisme a avut loc sambata seara, la Sinaia, trei persoane fiind ranite usor. "Pe DN1, in localitatea Sinaia, judetul Prahova, a avut loc un eveniment rutier, in care au fost implicate 3 autoturisme. Cauza producerii a fost nepastrarea distantei de siguranta, impact in urma caruia au rezultat 3 persoane ranite usor", anunta Centrul Infotrafic. ...continuare.

Coloana de masini de 8 kilometri pe DN 1! Oamenii care au plecat in minivacanta de Rusalii stau ore in sir in trafic

publicat 2018-05-26 14:00:02 (CanCan)
Vesti proaste pentru cei care vor sa plece la munte, in minivacanta de Rusalii. Centrul Infotrafic al Politiei Romane informeaza ca, din cauza numarului mare de autovehicule care se indreapta catre statiunile montane de pe Valea Prahovei, valorile de trafic sunt ridicate pe DN 1. Intre Frasinet si Comarnic coloana se intinde pe o distanta de […] The post Coloana de masini de 8 kilometri pe DN 1! Oamenii care au plecat in minivacanta de Rusalii stau ore in sir in trafic appeared first... ...continuare.

Coloana de masini spre munte, lucrari de reparatie pe A2 spre Litoral

publicat 2018-05-26 11:30:09 (Romania-TV)
Coloana de masini spre munte, lucrari de reparatie pe A2 spre Litoral Traficul rutier se desfasoara cu dificultate, sambata dimineata, pe DN 1, pe sensul de urcare spre Brasov, autoturismele mergand in coloana la Comarnic, dar si la Busteni, informeaza Inspectoratul Judetean de Politie Prahova. Coloana de masini de la Comarnic se intinde pe o distanta de sase kilometri si incepe de la km 101 al DN 1, autoturismele ruland in zona cu 20 - 30 km/h. De asemenea, pe acelasi sens de mers al drumului s-a format o coloana de masini si la Busteni, pe o lungime de un... ...continuare.

Masini cu hidrogen, care consuma de 50 de euro la 500 km si elimina apa potabila, expuse in Timisoara. Cum arata autovehiculele

publicat 2018-05-25 19:00:28 (Ziarul-Financiar)
Masini cu hidrogen, care consuma de 50 de euro la 500 km si elimina apa potabila, expuse in Timisoara. Cum arata autovehiculele Vezi galeria foto Doua masini cu hidrogen, cu o autonomie peste 500 de kilometri, care consuma de 10 euro la 100 de kilometri si care au zero emisii nocive, eliminand doar apa ce poate fi consumata, au fost prezentate, vineri, in centrul Timisoarei, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Comuna cu doua parcari supraetajate si statie de incarcare pentru automobilele electrice. "Avem 136 de apartamente si fiecare familie are cate doua masini"

publicat 2018-05-25 18:30:01 (Adevarul)
Comuna cu doua parcari supraetajate si statie de incarcare pentru automobilele electrice. Avem 136 de apartamente si fiecare familie are cate doua masini In comuna Prundu Bargaului, judetul Bistrita-Nasaud, se vor construi in 2018 doua parcari supraetajate si o statie de incarcare pentru masini electrice. ...continuare.

Accident grav in Dambovita. O persoana a murit, iar alte patru au fost ranite

publicat 2018-05-25 16:00:29 (Realitatea-TV)
Accident grav in Dambovita. O persoana a murit, iar alte patru au fost ranite O persoana a murit, iar alte patru persoane au fost ranite, vineri, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal, in dreptul localitatii dambovitene Ilfoveni, pe DN 17. O persoana a murit, iar alte patru sunt ranite, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal. Se pare ca evenimentul s-a produs atunci cand unul din soferi a intrat in depasire fara sa se asigure.In urma impactului, doua dintre victime au fost incarcerate.La fata locului au intervenit autospeciale SMURD, dar si politistii care fac... ...continuare.

Ultima ora. Decizie surpriza privind taxa de pod de la Fetesti-Cernavoda

publicat 2018-05-25 15:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Ultima ora. Decizie surpriza privind taxa de pod de la Fetesti-Cernavoda ...continuare.

Taxa de Pod de la Fetesti-Cernavoda se poate achita si la o zi dupa trecere

publicat 2018-05-25 15:15:02 (Capital)
Taxa de Pod de la Fetesti-Cernavoda se poate achita si la o zi dupa trecere Taxa de pod de la Fetesti poate fi achitata pana la sfarsitul zilei urmatoare trecerii, anunta reprezentantii Companiei Nationale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), in conditiile in care, in urmatoarele zile, sunt asteptate cresteri semnificative ale traficului rutier pe relatia Bucuresti - Constanta si retur. ...continuare.

Accident grav in Dambovita. Un mort si patru raniti, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal pe DN17 | FOTO

publicat 2018-05-25 14:45:13 (Mediafax)
Accident grav in Dambovita. Un mort si patru raniti, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal pe DN17 | FOTO O femeie a murit si alte patru persoane au fost ranite, vineri, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal in dreptul localitatii dambovitene Ilfoveni, pe DN 17, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Anunt pentru soferii care vor sa circule prin centrul Capitalei! Ar putea fi nevoiti sa plateasca o taxa speciala

publicat 2018-05-24 20:00:02 (Antena3)
Anunt pentru soferii care vor sa circule prin centrul Capitalei! Ar putea fi nevoiti sa plateasca o taxa speciala Soferii care vor sa circule prin centrul Capitalei ar putea fi nevoiti sa plateasca o taxa speciala. Anuntul a fost facut de City Managerul Capitalei, Sorin Chirita, fara sa precizeze, insa, care ar p... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 60 61 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro