CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urm. »

A izbucnit in plans in direct, in timp ce prezenta stirile. "Imi pare rau. Este treaba mea sa vorbesc"

publicat 2018-06-20 17:15:01 (Antena3)
A izbucnit in plans in direct, in timp ce prezenta stirile. Imi pare rau. Este treaba mea sa vorbesc O prezentatoare de stiri din SUA a inceput sa planga in direct, in timp ce prezenta stirea ca presedintele american, Donald Trump, separa bebelusi de parintii lor la frontiera si incearca sa ii... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 17:00:23 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Fostul sef al Instantei supreme Nicolae Popa a depus plangere la Parchet pentru semnatura din protocolul ICCJ - Parhetul General - SRI

publicat 2018-06-20 15:00:10 (Romania-TV)
Fostul sef al Instantei supreme Nicolae Popa a depus plangere la Parchet pentru semnatura din protocolul ICCJ - Parhetul General - SRI Fostul presedinte al Inaltei Curti de Casatie si Justitie Nicolae Popa, a carui semnatura apare pe protocolul de cooperare intre SRI, Parchetul General si Inalta Curte, a declarat luni seara la Antena 3 ca va face tot ce depinde de el pentru a afla cum este posibil ca semnatura lui sa apara pe document, in 2 septembrie 2009, in conditiile in care el cu o zi inainte, pe 1 septembrie 2009, a depus la CSM cerere de pensionare si a plecat definitiv din ICCJ. El a sustinut ca nu a participat... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 13:15:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Neptun retrograd in Pesti pentru urmatoarele luni. Cum ne afecteaza acest eveniment astrologic

publicat 2018-06-20 12:00:18 (Romania-TV)
Tranzitul lui Neptun in Pesti se va incheia pe 24 noiembrie, conform hartii intocmite de astrologi. Este timpul sa facem o departajare intre vise si realitate, cam la asta ne indeamna planeta Neptun. Citeste si Horoscop zilnic MIERCURI 20 IUNIE 2018. Tu ce tanjesti sa spui si nu ai spus inca? Berbecii trebuie sa urmeze o gandire practica, sa lase teoria deoparte si sa munceasca din greu daca vor rezultate. Gemenii, intre amanari Taurii nu trebuie sa uite vechii prieteni, mai ales ca unii din... ...continuare.

Zile libere 2018: Cate minivacante ii asteapta pe romani pana la sfarsitul anului

publicat 2018-06-20 12:00:18 (Romania-TV)
Zile libere 2018: Cate minivacante ii asteapta pe romani pana la sfarsitul anului Anul 2018, are 15 sarbatori legale, dintre care 11 zile nelucratoare, care pica in timpul saptamanii.  ZILE LIBERE pana la sfarsitul anului 2018: 15 august (miercuri) - Adormirea Maicii Domnului  30 noiembrie (vineri) - Sfantul Andrei 1 decembrie (sambata) - Ziua Nationala a Romaniei 25 decembrie (marti) - Craciunul 26 decembrie (miercuri) - a doua zi de Craciun. La acestea se adauga doua zile pentru fiecare dintre cele 3 sarbatori religioase anuale, declarate astfel de cultele religioase... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 10:30:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Nicolae Popa, AMANUNTE despre portocolul cu SRI si documente de pensionare: "Este o nenorocire acolo"

publicat 2018-06-20 09:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Nicolae Popa, AMANUNTE despre portocolul cu SRI si documente de pensionare: Este o nenorocire acolo Fostul presedinte al Inaltei Curti de Casatie si Justitie, Nicolae Popa, a ridicat marti de la Instanta Suprema o copie a protocolului de cooperare incheiat in anul 2009 intre ICCJ, Parchetul General si SRI. ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018. Cum se calculeaza MEDIA DE ADMITERE la liceu. FORMULA DE CALCUL pentru 2018

publicat 2018-06-20 06:45:11 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018. Cum se calculeaza MEDIA DE ADMITERE la liceu. FORMULA DE CALCUL pentru 2018 Cum se calculeaza media de admitere la liceu. Media de admitere, in baza careia se va face inscrierea la liceu a absolventilor clasei a VIII-a, se calculeaza ca medie ponderata intre media generala obtinuta la examenul de evaluare nationala, care are o pondere de 80%, si media generala de absolvire a claselor V-VIII, care are o pondere de 20% in calculul mediei de admitere.  Cum se calculeaza media de admitere la liceu. Formula de calcul a mediei de admitere la liceu 2018  MA = 0,2... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi afla daca va fi sanctionata de CSM pentru neprezentarea la comisia de ancheta

publicat 2018-06-20 00:00:13 (Realitatea-TV)
Laura Codruta Kovesi afla daca va fi sanctionata de CSM pentru neprezentarea la comisia de ancheta Șefa DNA afla miercuri daca va fi sau nu sanctionata disciplinar de Consiliul Superior al Magistraturii. Laurei Codruta Kovesi i se reproseaza ca a ingnorat chemarile la audierile de la comisia parlamentara de ancheta referitoare la alegerile din 2009. Recent, Kovesi a fost gasita nevinovata intr o alta cercetare disciplinara a CSM.Pe 13 iunie, CSM a amanat pronuntarea pentru 20 iunie a deciziei fata de neprezentarea sefei DNA la audierile Comisiei parlamentare de ancheta privind alegerile... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro