CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

EXCLUSIV Un fotbalist dorit de FCSB a revenit in Liga 1: "In Romania te simti fotbalist"

publicat 2018-06-18 22:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Un fotbalist dorit de FCSB a revenit in Liga 1: In Romania te simti fotbalist Mijlocasul argentinian Nicolas Martin Gorobsov (28 de ani) a semnat astazi cu Concordia Chiajna pe 2 ani. Acesta are un trecut în fotbalul românesc, el fiind jucatorul lui ASA Târgu Mures, echipa cu care a iesit vicecampion în sezonul 2014-2015. Dupa acel sezon fotbalistul a fost dorit de FCSB, însa a mai ramas un an la Târgu Mures. Ultima echipa pentru care a jucat a fost Miami United. ... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 20:00:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Reuters: www.stirileprotv.ro si Stirile ProTV, pe primul loc in ceea ce priveste increderea publicului

publicat 2018-06-18 20:00:14 (ProTV)
Jurnalistii din întreaga lume trebuie sa duca o lupta tot mai dificila cu asa zisele stiri false, care invadeaza spatiul online, dar ajung rapid si la televizor sau în ziare. ...continuare.

Edu.ro Rezultate Evaluare Nationala 2018 Mures

publicat 2018-06-18 17:30:19 (Romania-TV)
Edu.ro Rezultate Evaluare Nationala 2018 Mures Evaluare.edu.ro 2018 Mures. Rezultate Evaluare Nationala 2018. Dupa ce saptamana trecuta elevii de clasa a 8-a au sustinut Evaluarea Nationala 2018, acum ei asteapta cu nerabdare notele.  Evaluare.edu.ro 2018. Rezultate Evaluare Nationala 2018. Primele note Evaluare Nationala 2018 la Romana si Matematica Capacitate 2018 se vor afisa marti, 19 iunie 2018, pana la ora 12:00, iar in aceeasi zi se pot depune contestatii in intervalul orar 14:00 - 19:00. Asadar, elevii care nu vor fi multumiti... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 17:15:15 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Romanii - interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate

publicat 2018-06-18 14:30:03 (Capital)
Romanii - interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate Cei mai multi dintre romani au un interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate din online, afirma dr. Raluca Radu, director la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii a Universitatii din Bucuresti, coordonator al Observatorului European de Jurnalism in limba romana si raportor pentru Romania al Studiului Digital News Report (DNR) 2018. ...continuare.

Rezultate judetul Mures

publicat 2018-06-18 13:45:14 (ProTV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 judetul Mures vor fi publicate marti, 19 iunie, pe edu.ro. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 13:00:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 10:30:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Separatistii din UMF Tirgu Mures au protestat singuri si stingheri. "Nu vrem NOI HOTARE, vrem DREPTURI EGALE"

publicat 2018-06-17 15:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Separatistii din UMF Tirgu Mures au protestat singuri si stingheri. Nu vrem NOI HOTARE, vrem DREPTURI EGALE Un grup de 20 de persoane din UMF Tirgu Mures a facut, sambata, un miting de informare in Piata Victoriei, in fata Guvernului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro