Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urm. »

Un tanar din Galati a amenintat ca impusca un barbat. Ce au putut descoperi oamenii legii in masina sa

publicat 2018-05-24 14:45:01 (Antena3)
Un tanar din Galati a amenintat ca impusca un barbat. Ce au putut descoperi oamenii legii in masina sa Un tanar de 32 de ani, din Galati, l-a amenintat pe un barbat ca il va impusca, astfel ca s-a ales cu dosar penal. Tanarul a fost depistat in trafic, in flagrant, de catre politisti, avand mai multe... ...continuare.

Un tanar din Galati a amenintat ca impusca un barbat. El s-a ales cu dosar penal

publicat 2018-05-24 14:30:26 (Libertatea)
Un tanar din Galati a amenintat ca impusca un barbat. El s-a ales cu dosar penal Un tanar de 32 de ani, din Galati, l-a amenintat pe un barbat ca il va impusca, astfel ca s-a ales cu dosar penal. Tanarul a fost depistat in trafic, in flagrant, de catre politisti, avand mai multe proiectile metalice destinate folosirii ca munitie pentru un pistol cu aer comprimat. Totodata, in urma unor perchezitii […] Post-ul Un tanar din Galati a amenintat ca impusca un barbat. El s-a ales cu dosar penal apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 12:45:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 11:30:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu

publicat 2018-05-24 10:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu Nu mai este un secret faptul ca stirile false isi fac tot mai des locul, mai ales in mediul online, si care au scopul de a manipula sau de a dezinforma in interese meschine. Joan Donovan, coordonatoarea proiectului privind manipularea mass-media la Institutul de Cercetare Data & Society a declarat: "Pentru a combate raspandirea dezinformarii prin intermediul mass-media, jurnalistii trebuie sa inteleaga tacticile trollilor care promoveaza intentionat stirile false". "Unul dintre scopurile... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 19:45:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 17:00:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 13:15:16 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 09:45:16 (Mediafax)