CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 20:00:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Reuters: www.stirileprotv.ro si Stirile ProTV, pe primul loc in ceea ce priveste increderea publicului

publicat 2018-06-18 20:00:14 (ProTV)
Jurnalistii din întreaga lume trebuie sa duca o lupta tot mai dificila cu asa zisele stiri false, care invadeaza spatiul online, dar ajung rapid si la televizor sau în ziare. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 17:15:15 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Romanii - interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate

publicat 2018-06-18 14:30:03 (Capital)
Romanii - interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate Cei mai multi dintre romani au un interes pentru a discerne intre stirile false si cele adevarate din online, afirma dr. Raluca Radu, director la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii a Universitatii din Bucuresti, coordonator al Observatorului European de Jurnalism in limba romana si raportor pentru Romania al Studiului Digital News Report (DNR) 2018. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 13:00:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-18 10:30:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

In lupta cu stirile false, Donald Trump a difuzat IMAGINI de la summitul G7: Se insala din nou!

publicat 2018-06-16 15:15:11 (Mediafax)
In lupta cu stirile false, Donald Trump a difuzat IMAGINI de la summitul G7: Se insala din nou! Presedintele SUA, Donald Trump, a postat, sambata, pe Twitter mai multe imagini de la intalnirea pe care a avut-o cu liderii din Grupul tarilor puternic industralizate (G7), afirmand ca, in pofida "stirilor false", s-a inteles foarte bine cu omologii lui. ...continuare.

Liber pentru lucratorii straini in tara in care se moare de prea multa munca

publicat 2018-06-16 10:00:12 (Money.ro)
Guvernul japonez a aprobat vineri un plan ce prevede extinderea primirii de lucratori straini pentru umplerea partiala a deficitului de forta de munca, ce afecteaza deja grav unele sectoare si risca sa cuprinda si altele, din cauza imbatranirii populatiei tarii, transmite AFP, preluata de Agerpres.   Articolul integral pe ȘTIRILE PROTV.       ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-15 19:45:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

ICEE.fest 2018 - Raport Reuters: Romanii sunt mai expusi decat americanii la stirile false

publicat 2018-06-15 18:30:11 (Mediafax)
ICEE.fest 2018 - Raport Reuters: Romanii sunt mai expusi decat americanii la stirile false Romanii sunt mai expusi la stirile false decat americanii, potrivit unui raport al Institutului Reuters prezentat in timpul unei dezbateri la Interactive Central and Eastern Europe Festival (iCEE.fest) 2018, care a vizat "Provocarile industriei media in era post-adevar". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro