Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urm. »

VIDEO Timisoara Saracens a castigat al 4-lea titlu consecutiv in Superliga Nationala de Rugby!

publicat 2018-05-26 21:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Timisoara Saracens a castigat al 4-lea titlu consecutiv in Superliga Nationala de Rugby! Timisoara Saracens a câstigat al patrulea titlu consecutiv si al 6-lea din istorie, scor 21-15 în finala cu Știinta Baia Mare. Învinsa nu a trecut niciodata de timisoreni în 6 finale disputate! Timisoara Saracens a câstigat astazi, pe stadionul ”Arcul de Triumf”, al 6-lea titlu din istoria clubului de pe Bega si al patrulea consecutiv. Învinsa din ultimul act, ca de fiecare data, Remin Baia Mare. ... ...continuare.

Ultim act cu repetitie » A 7-a finala la rand intre Timisoara si Baia Mare

publicat 2018-05-26 12:30:09 (Gazeta-Sporturilor)
Ultim act cu repetitie » A 7-a finala la rand intre Timisoara si Baia Mare Timisoara Saracens si Știinta Baia Mare s-au calificat înca o data în ultimul act al Superligii Nationale, asta desi în sezonul regular cele doua echipe au terminat în spatele rivalelor din Bucuresti, Steaua, respectiv CSM Bucuresti. ... ...continuare.

Ultimul act cu repetitie » A 7-a finala la rand intre Timisoara si Baia Mare: primele 6 au fost castigate de banateni

publicat 2018-05-26 12:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Ultimul act cu repetitie » A 7-a finala la rand intre Timisoara si Baia Mare: primele 6 au fost castigate de banateni Timisoara Saracens si Știinta Baia Mare s-au calificat înca o data în ultimul act al Superligii Nationale, asta desi în sezonul regular cele doua echipe au terminat în spatele rivalelor din Bucuresti, Steaua, respectiv CSM Bucuresti. ... ...continuare.

Liga 2, etapa 37. Derby la Timisoara: ASU Poli – Ripensia. Se pot stabili retrogradatele. Meci suspect la Arad

publicat 2018-05-26 12:00:11 (Libertatea)
Liga 2, etapa 37. Derby la Timisoara: ASU Poli – Ripensia. Se pot stabili retrogradatele. Meci suspect la Arad Liga 2, etapa 37. Derby la Timisoara: ASU Poli – Ripensia. Se pot stabili retrogradatele. Penultima etapa din Liga 2 poate risipi si ultimele necunoscute. Echipele promovate se stiu demult, Dunarea Calarasi si Hermannstadt Sibiu. Se stie si formatia care va merge la baraj: Chindia Targoviste. Sunt cunoscute demult si doua dintre echipele retrogradate: ASA […] Post-ul Liga 2, etapa 37. Derby la Timisoara: ASU Poli – Ripensia. Se pot stabili retrogradatele. Meci suspect la... ...continuare.

Tornada la Timisoara! Fenomenele extreme sunt tot mai dese in Romania

publicat 2018-05-26 10:30:03 (CanCan)
Am inceput sa avem fenomene meteorologice extreme la noi in tara. O furtuna de proportii a adus cantitati mari de ploaie in Timis, astfel ca multe strazi din Lugoj au fost inundate complet. A plouat foarte mult si in Timisoara, insa un alt fenomen meteo a atras atentia oamenilor. Pe retelele de socializare au fost […] The post Tornada la Timisoara! Fenomenele extreme sunt tot mai dese in Romania appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 19:45:09 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Motto-ul misterios din profilul de Facebook al tinerei ucise cu brutalitate de sotul gelos: "Mai devreme sau mai tarziu, fiecare primeste ce merita!"

publicat 2018-05-25 18:30:01 (Adevarul)
Motto-ul misterios din profilul de Facebook al tinerei ucise cu brutalitate de sotul gelos: Mai devreme sau mai tarziu, fiecare primeste ce merita! Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Timis continua ancheta in cazul crimei de la Timisoara, in care un tanar de 29 de ani si-a ucis sotia. Procurorii au reusit sa il audieze pe tanarul internat la Spitalul Municipal Timisoara. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 17:00:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Dupa ce si-a ucis sotia, tanarul din Timisoara a scris un avertisment pe perete. Asa s-a aflat motivul crimei

publicat 2018-05-25 17:00:02 (Antena3)
Dupa ce si-a ucis sotia, tanarul din Timisoara a scris un avertisment pe perete. Asa s-a aflat motivul crimei Tanarul de 29 de ani din Timisoara care a recunoscut ca si-a ucis sotia intr-o criza de gelozie, si apoi a incercat sa se sinucida, a fost audiat de procurori. Barbatul si-a recunoscut fapta. El... ...continuare.

Un barbat si-a ucis sotia, apoi s-a sinucis intrand cu masina intr-un TIR

publicat 2018-05-25 15:45:14 (ProTV)
Un caz asemanator cu cel din Timisoara a avut loc vineri în Arad. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro