Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 19:45:09 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 17:00:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 13:30:15 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-25 10:00:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 19:45:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 17:15:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

VIDEO+FOTO Oficial! Iniesta, prezentat la Vissel Kobe in fata a 300 de ziaristi. "Am avut multe oferte, dar Japonia e o tara frumoasa, cu o cultura la fel de frumoasa"

publicat 2018-05-24 13:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Oficial! Iniesta, prezentat la Vissel Kobe in fata a 300 de ziaristi. Am avut multe oferte, dar Japonia e o tara frumoasa, cu o cultura la fel de frumoasa Spaniolul a ajuns ieri în Japonia, venind cu avionul patronului Mikitani, si azi a semnat contractul pe trei sezoane într-o transmisie live la TV. ”Iniesta va fi o inspiratie pentru fotbalul japonez”, a declarat proprietarul companiei Rakuten De ieri, de când Iniesta postase pe retelele de socializare poza din avionul lui Hiroshi Mikitani si un mesaj elocvent - "Spre noua mea casa, alaturi de un prieten" -, era limpede care e destinatia fantasticului ... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 12:45:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 11:30:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu

publicat 2018-05-24 10:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu Nu mai este un secret faptul ca stirile false isi fac tot mai des locul, mai ales in mediul online, si care au scopul de a manipula sau de a dezinforma in interese meschine. Joan Donovan, coordonatoarea proiectului privind manipularea mass-media la Institutul de Cercetare Data & Society a declarat: "Pentru a combate raspandirea dezinformarii prin intermediul mass-media, jurnalistii trebuie sa inteleaga tacticile trollilor care promoveaza intentionat stirile false". "Unul dintre scopurile... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro