CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

A izbucnit in plans in direct, in timp ce prezenta stirile. "Imi pare rau. Este treaba mea sa vorbesc"

publicat 2018-06-20 17:15:01 (Antena3)
A izbucnit in plans in direct, in timp ce prezenta stirile. Imi pare rau. Este treaba mea sa vorbesc O prezentatoare de stiri din SUA a inceput sa planga in direct, in timp ce prezenta stirea ca presedintele american, Donald Trump, separa bebelusi de parintii lor la frontiera si incearca sa ii... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 17:00:23 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 13:15:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Neptun retrograd in Pesti pentru urmatoarele luni. Cum ne afecteaza acest eveniment astrologic

publicat 2018-06-20 12:00:18 (Romania-TV)
Tranzitul lui Neptun in Pesti se va incheia pe 24 noiembrie, conform hartii intocmite de astrologi. Este timpul sa facem o departajare intre vise si realitate, cam la asta ne indeamna planeta Neptun. Citeste si Horoscop zilnic MIERCURI 20 IUNIE 2018. Tu ce tanjesti sa spui si nu ai spus inca? Berbecii trebuie sa urmeze o gandire practica, sa lase teoria deoparte si sa munceasca din greu daca vor rezultate. Gemenii, intre amanari Taurii nu trebuie sa uite vechii prieteni, mai ales ca unii din... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-20 10:30:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Horoscop zilnic MIERCURI 20 IUNIE 2018. Tu ce tanjesti sa spui si nu ai spus inca?

publicat 2018-06-19 23:45:13 (Romania-TV)
Horoscop zilnic MIERCURI 20 IUNIE 2018. Tu ce tanjesti sa spui si nu ai spus inca? Suntem pregatiti sa sarim la actiuni si sa ne realizam visele, insa Neptun retrograd ne pondereaza aceste vise, ajustandu-le la realitatea concreta palpabila la care avem acum acces. Este o zi in care e util sa fim preocupati cate lucruri avem de facut pe lista si sa stim ca ele se vor multiplica periculos daca nu le rezolvam. Deci organizeaza-te. Planurile se pot schimba dar ramai flexibil si fa maximum din ce poti. Combinatia Mercur-Jupiter-Neptun ne aduce inspiratie si oportunitati, dand... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-19 19:30:25 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-19 17:15:26 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-06-19 13:30:14 (Mediafax)