CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Pomohaci revine! NU S-A ASCUNS, iar noile IMAGINI EXPLOZIVE au ajuns pe masa mai-marilor BOR. Breaking news

publicat 2018-06-20 18:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Pomohaci revine! NU S-A ASCUNS, iar noile IMAGINI EXPLOZIVE au ajuns pe masa mai-marilor BOR. Breaking news Fostul preot, Cristian Pomohaci, a postat pagina personala de Facebook cateva poze cu el imbracat in anteriu bisericesc alaturi de o femeie. ...continuare.

Poveste de la sat cu iz de telenovela! Un barbat si-a vazut sotia goala in telefonul vecinului. Declaratiile sotului, incendiare: "Sunt suparat, va dati seama"

publicat 2018-06-20 18:15:02 (Antena-1)
Un sot, de 42 de ani, are sufletul distrus de cand a vazut poze cu nevasta dezbracata la presupusul amant, in telefon, acuza el. Mai mult, sotul disperat spune ca femeia lui l-ar fi inselat chiar cu fratele sau. ...continuare.

Femeie din Dolj, gasita moarta dupa ce a fost luata de viitura puternica

publicat 2018-06-20 17:30:13 (ProTV)
O femeie din judetul Dolj, care disparuse în urma cu doua zile, în timpul unei ploi torentiale, a fost gasita acum fara viata. Se pare ca a fost luata de o viitura, dupa ce pârâul din localiate s-a umflat. ...continuare.

Fetita de 2 luni, gasita fara suflare in pat. Explicatia parintilor

publicat 2018-06-20 17:30:13 (ProTV)
Ancheta a politistilor într-o comuna din Iasi, dupa ce o fetita de numai 2 luni a fost gasita fara suflare, în pat. Cea mica fusese lasata de parinti în grija celui mai mare frate, de doar 13 ani. ...continuare.

Aceasta femeie a facut doua poze in aceiasi tinuta pentru a sustine un puct de vedere foarte important  

publicat 2018-06-20 17:00:02 (Antena3)
Aceasta femeie a facut doua poze in aceiasi tinuta pentru a sustine un puct de vedere foarte important   Intr-un post pe Instagram Rini Frey, cunoscuta pe platforma de socializare, a postat doua imagini, ambele facute in aceeasi zi, in timp ce era imbracata in acelasi haine. Fotografia din... ...continuare.

O femeie luata de viitura in Dolj a fost gasita moarta dupa trei zile

publicat 2018-06-20 14:45:14 (Romania-TV)
O femeie luata de viitura in Dolj a fost gasita moarta dupa trei zile Femeia luata de viitura locuia pe malul unui afluent al paraului Terpezita. Vecinii femeii nu-si explica ce s-a intamplat cu ea.  Cadavrul femeii in vasrta de 59 de ani a fost descoperit miercuri, la trei zile de al disparitia ei. ...continuare.

O femeie din Dolj, luata de viitura, a fost gasita moarta

publicat 2018-06-20 14:45:02 (CanCan)
O femeie in varsta de 59 de ani, luata de viitura in urma cu cateva zile, a fost gasita fara viata, miercuri, in paraul din localitatea Terpezita, judetul Dolj. (Cele mai bune oferte laptopuri) "Casierul primariei a vazut niste haine suspecte sub un podet. Am mers sa vedem ce era acolo si am gasit trupul unei […] The post O femeie din Dolj, luata de viitura, a fost gasita moarta appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

O femeie din Dolj a fost gasita moarta intr-un parau din apropierea casei/ FOTO

publicat 2018-06-20 14:30:12 (Libertatea)
O femeie din Dolj a fost gasita moarta intr-un parau din apropierea casei/ FOTO Cadavrul unei femei din Dolj, disparuta cu o zi in urma, a fost descoperit intr-un parau din apropierea localitatii doljene Tepezita, femeia fiind data disparuta de catre familia sa inca de marti. Familia doljencei, in varsta de 59 ani, a reclamat disparitia acesteia marti, in jurul pranzului. Imediat, s-a declansat o ancheta, iar mai multe […] Post-ul O femeie din Dolj a fost gasita moarta intr-un parau din apropierea casei/ FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Femeie luata de viitura in urma cu cateva zile, gasita inecata intr-un parau din Dolj

publicat 2018-06-20 13:45:09 (Mediafax)
Femeie luata de viitura in urma cu cateva zile, gasita inecata intr-un parau din Dolj O femeie in varsta de 59 de ani, luata de viitura in urma cu cateva zile, a fost gasita inecata miercuri, in paraul din localitatea Terpezita, judetul Dolj. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro