CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 120 121 Pag. urm. »

Reactia presei din Anglia dupa ce Essien a fost refuzat de CFR Cluj: "Un nou minim istoric"

publicat 2018-06-20 18:30:09 (Gazeta-Sporturilor)
Reactia presei din Anglia dupa ce Essien a fost refuzat de CFR Cluj: Un nou minim istoric Michael Essien (35 de ani) a fost recent în România pentru a negocia un transfer la campioana CFR Cluj, lucru anuntat în exclusivitate de Gazeta Sporturilor. Totusi, Edward Iordaenscu recunoaste ca nu si l-ar fi dorit pe fostul mijlocas al lui Chelsea. ... ...continuare.

Protestatarul care l-a bruscat in Parlament pe deputatul Bacalbasa, dus la Politie

publicat 2018-06-20 18:00:13 (ProTV)
Protestatarul care l-a agresat pe deputatul PSD Nicolae Bacalbasa, la plecarea din Parlament, a fost identificat si dus la Politie "pentru a fi luate masurile legale", anunta Jandarmeria Bucuresti. ...continuare.

EXCLUSIV Transfer important bifat de CFR Cluj! Prima achizitie din era Iordanescu jr.

publicat 2018-06-20 16:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Transfer important bifat de CFR Cluj! Prima achizitie din era Iordanescu jr. CFR Cluj a bifat azi primul transfer de la venirea tehnicianului Edward Iodanescu. "Feroviarii" au batut palma cu croatul de 29 de ani Mate Males, ultima oara la Rijeka. Males a semnat un contract valabil pe doua sezoane cu campioana României, iar mutarea va fi oficializata în orele urmatoare.  Acesta are 29 de ani si evolueaza pe postul de mijlocas central, urmând sa devina al doilea croat de la CFR Cluj, dupa Damian Djokovici. ... ...continuare.

EXCLUSIV Transfer important bifat de CFR Cluj! Cu ce jucator s-a inteles campioana

publicat 2018-06-20 16:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Transfer important bifat de CFR Cluj! Cu ce jucator s-a inteles campioana CFR Cluj a bifat azi primul transfer de la venirea tehnicianului Edward Iodanescu. "Feroviarii" au batut palma cu croatul de 29 de ani Mate Males, ultima oara la Rijeka. Males a semnat un contract valabil pe doua sezoane cu campioana României, iar mutarea va fi oficializata în perioada urmatoare.  Acesta are 29 de ani si evolueaza pe postul de mijlocas central, urmând sa devina al doilea croat de la CFR Cluj, dupa Damian Djokovici. ... ...continuare.

Momente de groaza in Cluj. O fetita de 3 ani a fost VIOLATA. Jandarmeria, mobilizata pentru prinderea suspectului.

publicat 2018-06-20 13:00:02 (Antena-1)
Momente de groaza in Cluj. O fetita de 3 ani a fost VIOLATA. Jandarmeria, mobilizata pentru prinderea suspectului. Momente de groaza in Cluj, dupa ce o fetita de 3 ani a fost violata. Suspectul este un tanar de 16 ani. Cel care a anuntat politia a fost chiar tatal fetei. ...continuare.

Tanar de 16 ani, retinut de politisti dupa ce a violat o fetita de 3 ani la Cluj

publicat 2018-06-20 12:00:18 (Romania-TV)
Tanar de 16 ani, retinut de politisti dupa ce a violat o fetita de 3 ani la Cluj Potrivit politistilor, dupa ce tanarul de 16 ani a violat-o pe fetita in timp ce aceasta dormea intr-o locuinta improvizata de pe strada Platanilor din Cluj-Napoca, a fugit de la fata locului, iar cel care a sesizat incidentul a fost tatal copilei, informeaza news.ro. Fetita a fost transportata la spital pentru ingrijiri medicale. Citeste si Eleva batuta intr-un liceu clujean. Decizia care ascunde mizeria sub pres Pentru gasirea tanarului au fost mobilizati politisti din cadrul tuturor... ...continuare.

Dan Petrescu va fi platit regeste: "Bursucul" a plecat de la CFR Cluj in China, unde va primi 5 milioane de euro. TOPUL celor mai bine platiti antrenori romani

publicat 2018-06-20 11:30:31 (Ziarul-Financiar)
Dan Petrescu va fi platit regeste: Bursucul a plecat de la CFR Cluj in China, unde va primi 5 milioane de euro. TOPUL celor mai bine platiti antrenori romani Dan Petrescu (50 de ani) a dat peste un adevarat jackpot in China. "Bursucul" a plecat de la CFR Cluj dupa ce a luat titlul cu echipa din Gruia si a acceptat oferta chinezilor de la Guizhou Hengfeng, unde este platit regeste. ...continuare.

Fetita de 3 ani, violata de un adolescent din Cluj. Agresorul a fost prins

publicat 2018-06-20 11:15:14 (ProTV)
Un tânar de 16 ani din Cluj a fost retinut de politisti dupa ce a violat o fetita de 3 ani care dormea într-o locuinta improvizata. Cel care a anuntat incidentul a fost tatal fetitei. ...continuare.

Violatorul unei fetite de trei ani din Cluj, prins de un ziarist

publicat 2018-06-20 11:15:02 (Antena3)
Violatorul unei fetite de trei ani din Cluj, prins de un ziarist O fetita de trei ani a fost violata la groapa de gunoi Pata Rat din Cluj Napoca. Cel acuzat ca ar fi abuzat-o sexual pe copila este un adolescent de 16 ani care a fost prins de un jurnalist si predat... ...continuare.

O fetita de trei ani a fost violata la groapa de gunoi Pata Rat din Cluj. Agresorul, prins de un jurnalist

publicat 2018-06-20 11:00:11 (Libertatea)
O fetita de trei ani a fost violata la groapa de gunoi Pata Rat din Cluj. Agresorul, prins de un jurnalist O fetita de trei ani a fost violata la groapa de gunoi Pata Rat din Cluj Napoca. Cel acuzat ca ar fi abuzat-o sexual pe copila este un adolescent de 16 ani care a fost prins de un jurnalist si predat Politiei. Tatal fetitei a alertat Politia, marti seara, dupa ce a aflat ca fiica […] Post-ul O fetita de trei ani a fost violata la groapa de gunoi Pata Rat din Cluj. Agresorul, prins de un jurnalist apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 120 121 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro