CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Secretul din trecut al milionarului care i-a spart casa Biancai Dragusanu! Scandal de proportii 

publicat 2018-06-20 17:15:01 (Antena3)
Secretul din trecut al milionarului care i-a spart casa Biancai Dragusanu! Scandal de proportii  Milionarul care i-a pus inima pe jar Biancai Dragusanu a fost implicat intr-un scandal de proportii, in incercarea de a-si apara fratele. Citeste continuarea... ...continuare.

VIDEO Florin Talpan a facut scandal la sediul AMFB! Țipete si certuri cu oficialii: "Vreti sa sariti la bataie? Va bateti joc de Steaua! Ședintele sunt facute la misto"

publicat 2018-06-20 16:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Florin Talpan a facut scandal la sediul AMFB! Țipete si certuri cu oficialii: Vreti sa sariti la bataie? Va bateti joc de Steaua! Ședintele sunt facute la misto Dupa ce AMFB a respins apelul lui Florin Talpan, împotriva celor de la Academia Rapid, (detalii aici), juristul CSA Steaua a facut scandal la sediul Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti. Florin Talpan a intrat în sediul AMFB si a facut scandal, reclamând faptul ca secretarul general al AMFB, Claudiu Baboiu, si a fost extrem de nervos din cauza deicizie. "Sunt ofiter de justitie! Ma dati afara? Nu ridicati tonul asupra mea. ... ...continuare.

Scandal sexual la nationala Egiptului: fiica portarului veteran El-Hadary s-a iubit cu un coleg al acestuia. Dar a fost inselata deja!

publicat 2018-06-19 17:45:24 (Libertatea)
Scandal sexual la nationala Egiptului: fiica portarului veteran El-Hadary s-a iubit cu un coleg al acestuia. Dar a fost inselata deja! Scandal sexual la nationala Egiptului: fiica portarului veteran El-Hadary s-a iubit cu un coleg al acestuia, dar a fost inselata deja! Se joaca Egipt – Rusia, in etapa a doua din grupa A. Essam El-Hadary, portarul egiptenilor, poate deveni cel mai varstnic jucator prezent vreodata la un Campionat Mondial, 45 de ani si 5 luni, […] Post-ul Scandal sexual la nationala Egiptului: fiica portarului veteran El-Hadary s-a iubit cu un coleg al acestuia. Dar a fost inselata deja! apare... ...continuare.

Un nou scandal la MȚR: Tudor Giurgiu acuza cenzurarea unui “film romanesc cu lesbiene”

publicat 2018-06-19 15:15:12 (Libertatea)
Un nou scandal la MȚR: Tudor Giurgiu acuza cenzurarea unui “film romanesc cu lesbiene” Un nou scandal a aparut public, dupa ce conducerea Muzeului Țaranului Roman ar fi refuzat sa introduca in program filmul romanesc "Conversatii despre o fata foarte inalta", al lui Bogdan Theodor Olteanu. Conform regizorului Tudor Giurgiu, care reprezinta Transilvania Film si care este totodata si directorul celui mai mare festival cinematografic din Romania, TIFF, lungmetrajul […] Post-ul Un nou scandal la MȚR: Tudor Giurgiu acuza cenzurarea unui “film romanesc cu... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA PRAHOVA 2018: Scandal dupa stampila aplicata prost la matematica. Contestatiile se rezolva pana sambata

publicat 2018-06-19 12:00:15 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA PRAHOVA 2018: Scandal dupa stampila aplicata prost la matematica. Contestatiile se rezolva pana sambata REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA PRAHOVA 2018. Scandal in Prahova in urma probei de matematica din cadrul Evaluarii Nationale! Parintii elevilor de la Școala Grigore Moisil din Ploiesti acuza ca din cauza unui inscris aplicat peste subiecte elevii nu au putut rezolva corect cerintele! Conform Ministerului Educatiei, primele rezultate la Evaluarea Nationala 2018 sunt anuntate pe 19 iunie, marti, pana in ora 12.00. In aceeasi zi vor putea fi depuse contestatiile de catre candidatii nemultumiti... ...continuare.

VIDEO Scandal dupa gestul facut de Patrice Evra in direct la TV: "E misogin si arogant"

publicat 2018-06-17 16:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Scandal dupa gestul facut de Patrice Evra in direct la TV: E misogin si arogant Patrice Evra, fost fundas la Manchester United si nationala Frantei, se afla în centrul unui scandal, fiind acuzat de sexism. Înainte de meciul Costa Ricas - Serbia, Evra a fost invitat sa prefateze duelul la o televiziune din Marea Britanie, alaturi de Eniola Aluko, fotbalista la Chelsea, si Henrik Larsson. Aluko a vorbit despre ofensiva nationalei Costa Rica, analizând sansele contra Serbiei, iar Patrice Evra a fost impresionat. ... ...continuare.

SCANDAL in lumea jurnalistilor. PREȘEDINTELE UNIUNII ZIARIȘTILOR este URMARIT PENAL

publicat 2018-06-17 09:30:08 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL in lumea jurnalistilor. PREȘEDINTELE UNIUNII ZIARIȘTILOR este URMARIT PENAL Scandal in cea mai mare organizatie a jurnalistilor din Romania. Presedintele Uniunii Ziaristilor Profesionisti este urmarit penal pentru inselaciune, fals si uz de fals. ...continuare.

Scandal urias intr-o parcare din Pitesti! Un sofer nervos a luat ranga si si-a facut dreptate!

publicat 2018-06-15 22:00:01 (Antena-1)
Scandal urias intr-o parcare din Pitesti! Un sofer nervos a luat ranga si si-a facut dreptate! Scandal urias intr-o parcare din Pitesti! Doi vecini s-au luat la cearta si lucrurile au degenerat atunci cand unul dintre ei a pus mana pe o ranga si a atacat violent! Imaginile socante au ajuns pe internet si au devenit virale! ...continuare.

Scandal urias la Evaluarea Nationala! Parintii cer reluarea probei la Matematica!

publicat 2018-06-15 13:15:04 (CanCan)
Un scandal urias izbucnit in judetul Prahova, dupa ce s-a desfasurat proba scrisa la matematica de la Evaluarea Nationala.(CITEȘTE ȘI: SCENE "APOCALIPTICE" LA IAȘI! ARTERELE PRINCIPALE AU FOST INUNDATE DIN CAUZA PLOILOR ABUNDENTE) Potrivit Antena3.ro, mai multi parintii sunt revoltati si au anuntat ca vor depune contestatii si ca dau in judecata inspectoratul scolar,(Console si accesorii gaming) […] The post Scandal urias la Evaluarea Nationala! Parintii cer reluarea probei la... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro