CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Simona Halep a vorbit despre omul din spatele succesului de la Paris: Ma bucur de fiecare meci

publicat 2018-06-20 11:15:13 (Mediafax)
Simona Halep a vorbit despre omul din spatele succesului de la Paris: Ma bucur de fiecare meci Simona Halep, nr. 1 in tenisul feminin, a vorbit pentru Tennis Channel despre persoana care a contribuit la cucerirea primului turneu de Mare Slem. Alexis Castorri a ajutat-o pe campioana sa evolueze la capitolul mental. ...continuare.

VIDEO EXCLUSIV/ Fiica lui Adrian Minune este dependenta de sofat. "Nu ma duc nici pana la magazin fara masina"

publicat 2018-06-20 09:15:11 (Libertatea)
VIDEO EXCLUSIV/ Fiica lui Adrian Minune este dependenta de sofat. Nu ma duc nici pana la magazin fara masina In urma cu doi ani, chiar in ziua in care a devenit majora, Karmen Simionescu a primit o masina de lux, cadou de la familia ei. Daca pana atunci era la mana familiei si prietenilor, acum fiica lui Adrian Minune este dependenta de sofat si propria masina. Micuta, firava si extrem de delicata, Karmen se […] Post-ul VIDEO EXCLUSIV/ Fiica lui Adrian Minune este dependenta de sofat. "Nu ma duc nici pana la magazin fara masina" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Descoperire socanta intr-un magazin din Timisoara. "Nu se poate asa ceva! E expirat din IULIE 2017"

publicat 2018-06-19 14:00:02 (Antena3)
Descoperire socanta intr-un magazin din Timisoara. Nu se poate asa ceva! E expirat din IULIE 2017 Descoperire socanta intr-un magazin din Timisoara: alimente expirate de aproape un an erau pe raft la vanzare. Un barbat a gasit 14 bucati de pate de pasare la tub care erau expirate din IULIE... ...continuare.

Produse expirate de un an, vandute in hipermarket. Explicatia reprezentantilor magazinului i-a revoltat pe clienti

publicat 2018-06-19 12:30:02 (Antena-1)
Descoperire socanta intr-un magazin din Timisoara: alimente expirate de aproape un an erau pe raft la vanzare. ...continuare.

SCENE DRAMATICE in Londra: acoperisul unui magazin s-a PRABUȘIT peste angajati si clienti

publicat 2018-06-19 01:00:16 (Puterea)
SCENE DRAMATICE in Londra: acoperisul unui magazin s-a PRABUȘIT peste angajati si clienti Mai multe persoane au fost evacuate luni dupa-amiaza, dintr-un magazin din nordul Londrei dupa ce o parte din acoperis s-a prabusit in plina strada, oamenii fiind ajutati de trecatori si localnici sa treaca peste gramada de moloz care se adunase in fata magazinului. Cinci dintre acestia au fost evacuati inainte ca pompierii sa ajunga la fata locului, pe strada Brent din cartierul Hendon, au spus reprezentantii Brigazii de Pompieri din Londra. Inregistrarile video au aratat cum patru femei au... ...continuare.

SCENE DRAMATICE: Acoperisul unui magazin din Londra s-a prabusit/ Trecatorii au sarit in ajutorul persoanelor prinse in centrul comercial | VIDEO

publicat 2018-06-18 22:00:12 (Mediafax)
SCENE DRAMATICE: Acoperisul unui magazin din Londra s-a prabusit/ Trecatorii au sarit in ajutorul persoanelor prinse in centrul comercial | VIDEO Mai multe persoane au fost evacuate luni dupa-amiaza, dintr-un magazin din nordul Londrei dupa ce o parte din acoperis s-a prabusit in plina strada, oamenii fiind ajutati de trecatori si localnici sa treaca peste gramada de moloz care se adunase in fata magazinului. ...continuare.

Scene violente intr-un magazin din Baia Mare. O vanzatoare, batuta cu salbaticie de o clienta

publicat 2018-06-18 10:00:20 (Romania-TV)
Scene violente intr-un magazin din Baia Mare. O vanzatoare, batuta cu salbaticie de o clienta Toata scena a fost provocata de momentul in care vanzatoarea a recunoscut-o pe femeia care furase produse din magazin si i-a cerut acesteia sa nu se apropie de produse. Femeia si-a iesit din minti si a inceput sa o loveasca pe vanzatoare cu pumnii si picioarele. Se pare ca atacatoarea ar fi furat cu cateva zile inainte mai multe produse din magazinul respectiv. Desi magazinul a fost plin de oameni la momentul incidentului, nimeni nu a parut ca ar vrea sa intervina intre cele doua femei,... ...continuare.

Reduceri eMAG electrocasnice. Preturi mai mici la frigidere, masini de spalat sau cuptoare

publicat 2018-06-18 09:45:02 (Antena3)
Reduceri eMAG electrocasnice. Preturi mai mici la frigidere, masini de spalat sau cuptoare Cel mai mare magazin online din Romania, eMAG.ro, are oferte la mai multe categorii de produse. Iata care sunt dintre cele mai atractive reduceri eMAG electrocasnice de astazi: ...continuare.

Detinutul de la Jilava, care a evadat vineri de la punctul de lucru, a fost prins

publicat 2018-06-17 14:45:14 (Mediafax)
Detinutul de la Jilava, care a evadat vineri de la punctul de lucru, a fost prins Detinutul de la Penitenciarul Jilava care a fugit vineri, de la punctul de lucru unde presta activitati, a fost prins duminica, in jurul orei 12:00, in zona Magazinului Bucur Obor, a confirmat, pentru MEDIAFAX, reprezentantul unitatii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro