CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Vesti proaste pentru soferii care filmeaza si fac poze la volan. Proiectul a fost propus la Parlament

publicat 2018-06-18 21:45:02 (CanCan)
Soferii care filmeaza sau fac fotografii in timp ce conduc vor putea fi sanctionati, daca o propunere legislativa in acest sens va fi votata de Parlament. In prezent, cei in culpa sunt amendati numai daca sunt prinsi asupra faptului de un politist. Daca insa imaginile de amator devin probe, soferii vinovati vor ramane fara permis. […] The post Vesti proaste pentru soferii care filmeaza si fac poze la volan. Proiectul a fost propus la Parlament appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Se plimba printr-o zona unde au avut loc multe sinucideri.A facut poze naturii.S-a uitat in ele, SOC

publicat 2018-06-18 20:45:14 (Realitatea-TV)
Se plimba printr-o zona unde au avut loc multe sinucideri.A facut poze naturii.S-a uitat in ele, SOC Un barbat de 37 de ani se plimba de unul singur prin padurile din Toowoomba, Australia. Stia ca in acea zona avusesera loc mai multe sinucideri, dar nu i-a fost frica. S-a oprit langa un rau, ca sa se odihneasca. Simtea ca este urmarit, dar nu vedea pe nimeni in jur. A facut cateva poze naturii, apoi a plecat acasa. Inainte de culcare, s-a uitat peste fotografii si a vazut ceva ciudat: silueta unui barbat care se uita la el, desi atunci cand era in padure nu observase pe nimeni.A intrebat mai... ...continuare.

Kate Hudson este insarcinata pentru a treia oara! Primele poze cu burtica de gravida

publicat 2018-06-18 19:30:02 (CanCan)
Actrita americana Kate Hudson va deveni mama pentru a treia oara, fiind insarcinata cu primul ei copil cu actualul iubit, muzicianul Danny Fujikawa, cu care are o relatie de un an, potrivit people.com. Actrita in varsta de 38 de ani a facut anuntul vineri si a dezvaluit ca va avea o fetita. Actrita a fost […] The post Kate Hudson este insarcinata pentru a treia oara! Primele poze cu burtica de gravida appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

3 telefoane ce fac poze uimitoare la luminozitate scazuta

publicat 2018-06-18 17:00:02 (AgoraNews)
3 telefoane ce fac poze uimitoare la luminozitate scazuta Cele mai frumoase momente din viata trebuie intotdeauna surprinse in cadre perfecte, realizate cu cele mai bune camere foto. Fie zi sau noapte, fotografiile pe care le faci trebuie sa capteze momente unice, alaturi de prieteni sau de familie. ...continuare.

Vitrina este goala

publicat 2018-06-18 00:15:02 (Bursa)
Pentru Mattei Dogan (1920-2010), probabil cel mai cunoscut la nivel international politolog originar din tara noastra, Romania interbelica se caracteriza printr-o democratie de vitrina. ...continuare.

Iggy Azalea INCINGE internetul! Artista a publicat mai multe poze NUD! GALERIE FOTO

publicat 2018-06-15 22:15:02 (Antena-1)
Iggy Azalea INCINGE internetul! Artista a publicat mai multe poze NUD! GALERIE FOTO Iggy Azalea a publicat o serie de fotografii nud pe Instagram in aceasta saptamana, ultima dintre aceste imagini aparand vineri si aratand partea inferioara a corpului artistei, cu zona genitala acoperita doar de un trandafir. ...continuare.

Beyonce, goala-pusca pe internet! Au aparut primele imagini NUD cu vedeta. Ce amestec are Kim Kardashian in treaba asta

publicat 2018-06-15 16:00:06 (CanCan)
In timp ce multe alte vedete isi expun trupul aproape gol la plaja sau nud complet, Beyonce a pastrat mereu misterul. Dar momentul mult asteptat de fanii ei a aparut! Zilele acestea au fost publicate pe internet imagini rare si aproape istorice. Beyonce, goala pe internet si extrem de apreciata de fanii ei. Imaginile cu […] The post Beyonce, goala-pusca pe internet! Au aparut primele imagini NUD cu vedeta. Ce amestec are Kim Kardashian in treaba asta appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Elena Basescu, la piscina cu cei trei copii

publicat 2018-06-15 10:15:16 (Romania-TV)
Sofia si Traian Junior s-au distrat in apa, in timp ce micuta Anastasia a stat cuminte in caruciorul ei. Fiica fostului presedinte a postat pe pagina ei de socializare o imagine in care cei doi coii mai mari plimba impreuna caruciorul in care se afla surioara lor nou nascuta. In urma putin timp, EBa, in varsta de 38 de ani, a publicat pe Instagram cateva poze adorabile de la maternitate, cu Anastasia si Catalin Tomata, partenerul ei.  ...continuare.

Beyonce si Jay-Z, goi in pat. Imagini intime extrem de rare

publicat 2018-06-14 17:30:16 (Realitatea-TV)
Beyonce si Jay-Z, goi in pat. Imagini intime extrem de rare Beyonce si Jay-Z se afla in cel de-al doilea turneu mondial, "On The Run II", si pentru a-l promova au realizat un pictorial intim si extrem de provocator. Potrivit Hollywood Life, cuplul a pregatit un album special de poze prin care isi promoveaza prestatiile din turneu. Printre ele se numara o imagine cu Beyonce complet goala, care se cuibareste in bratele sotului ei. Imaginea cu cei doi artisti a incins internetul, fiind prima fotografie de acest gen pe care vedeta o posteaza pe o retea de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro