CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Meghan Markle: ce se intampla cu tenul ei

publicat 2018-06-20 18:30:14 (Realitatea-TV)
Meghan Markle: ce se intampla cu tenul ei Make-up natural pe care l-a purtat Meghan Markle in ziua nuntii a convins multe femei sa isi tatueze pistrui pe fata. Dupa ce noua Ducesa de Sussex a preferat sa nu-si ascunda deloc pistruii, unele femei au realizat ca aceste puncte de pe ten sunt sexy si foarte draguti. Asa ca au dat iama in saloanele de infrumusetare doar pentru a arata ca sotia printului Harry. Vremurile cand femeile isi incarcau tenul cu machiaj excesiv doar pentru a-si ascunde pistruii par sa fi apus dupa nunta regala... ...continuare.

Pomohaci revine! NU S-A ASCUNS, iar noile IMAGINI EXPLOZIVE au ajuns pe masa mai-marilor BOR. Breaking news

publicat 2018-06-20 18:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Pomohaci revine! NU S-A ASCUNS, iar noile IMAGINI EXPLOZIVE au ajuns pe masa mai-marilor BOR. Breaking news Fostul preot, Cristian Pomohaci, a postat pagina personala de Facebook cateva poze cu el imbracat in anteriu bisericesc alaturi de o femeie. ...continuare.

Poveste de la sat cu iz de telenovela! Un barbat si-a vazut sotia goala in telefonul vecinului. Declaratiile sotului, incendiare: "Sunt suparat, va dati seama"

publicat 2018-06-20 18:15:02 (Antena-1)
Un sot, de 42 de ani, are sufletul distrus de cand a vazut poze cu nevasta dezbracata la presupusul amant, in telefon, acuza el. Mai mult, sotul disperat spune ca femeia lui l-ar fi inselat chiar cu fratele sau. ...continuare.

Aceasta femeie a facut doua poze in aceiasi tinuta pentru a sustine un puct de vedere foarte important  

publicat 2018-06-20 17:00:02 (Antena3)
Aceasta femeie a facut doua poze in aceiasi tinuta pentru a sustine un puct de vedere foarte important   Intr-un post pe Instagram Rini Frey, cunoscuta pe platforma de socializare, a postat doua imagini, ambele facute in aceeasi zi, in timp ce era imbracata in acelasi haine. Fotografia din... ...continuare.

Evenimente unice in Fagaras: Concurs cu barci pe lacul Cetatii si parada a 100 de femei imbracate in ii vechi de o suta de ani

publicat 2018-06-20 16:45:15 (Libertatea)
Evenimente unice in Fagaras: Concurs cu barci pe lacul Cetatii si parada a 100 de femei imbracate in ii vechi de o suta de ani Fagaras va gazdui, in acest weekend, doua evenimente unice: un concurs de barci pe lacul Cetatii, organizat de sportivul Ivan Patzaichin si o parada in care vor defila o suta de femei imbracate in ii vechi de o suta de ani, pentru a marca atat centenarul Marii Uniri, cat si Ziua internationala a iei. Concursul […] Post-ul Evenimente unice in Fagaras: Concurs cu barci pe lacul Cetatii si parada a 100 de femei imbracate in ii vechi de o suta de ani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gigi Becali reactioneaza in scandalul privind mentenanta Arenei Nationale: 'Eu nu vorbesc despre afaceri cu femei, poate sa fie si presedinte, '

publicat 2018-06-19 22:00:17 (Click)
Gigi Becali reactioneaza in scandalul privind mentenanta Arenei Nationale: 'Eu nu vorbesc despre afaceri cu femei, poate sa fie si presedinte, ' Becali despre Gabriela Firea: Eu nu vorbesc despre afaceri cu femei, poate sa fie si presedinte, pentru ca se alege prafulGigi Becali a afirmat, marti, ca nu cunostea obiectul contractului dintre FCSB si Primaria Capitalei, in ceea ce priveste mentenanta Arenei Nationale, Citeste mai departe... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 HARGHITA: 37 de elevi au avut medii de peste 9

publicat 2018-06-19 13:15:15 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 HARGHITA: 37 de elevi au avut medii de peste 9 REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 HARGHITA. Absolventii de clasa a VIII-a si care au sustinut examenul si sunt nemultumiti de notele primite pot depune contestatii incepand cu ora 14.00 pana la ora 19.00. REZULTATELE EVALUARII NATIONALE DIN 2018 PENTRU JUDETUL HARGHITA LE GASESTI AICI  La nivelul judetului nu s-a inregistrat nicio medie de 10, iar cea mai mare medie a fost de 9,95. Din cei 2.640 de candidati, 116 au absentat la probe si un singur elev a predat foile goale. Media generala... ...continuare.

5 femei bucatar pe care trebuie sa le urmaresti pe Instagram

publicat 2018-06-19 11:15:16 (ProTV)
5 femei bucatar pe care trebuie sa le urmaresti pe Instagram ...continuare.

Femei periculoase in pat! Acestea sunt zodiile care fac spectacol in dormitor!

publicat 2018-06-19 09:30:02 (Antena-1)
Femei periculoase in pat! Acestea sunt zodiile care fac spectacol in dormitor! Pare greu de crezut, dar astrele au puterea de a dezvalui nu doar caracterul unei persoane, ci si cele mai mari secrete ale sale. Te-ai intrebat vreodata care sunt cele mai periculoase femei in pat, in functie de zodie? ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro