Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Dragos Dima – Nicolae Frunza, finala turneului ITF de la Bucuresti. Antonescu si Grigoriu, campioni la dublu

publicat 2018-05-26 15:45:10 (Libertatea)
Dragos Dima – Nicolae Frunza, finala turneului ITF de la Bucuresti. Antonescu si Grigoriu, campioni la dublu Dragos Dima – Nicolae Frunza, finala turneului ITF de la Bucuresti. Competitia de tenis de tip futures F1 are premii totale de 15.000$. Cap de serie numarul 1, Dragos Dima ( foto, 25 ani, 450 ATP) a trecut azi, in semifinale, de favoritul 6 al intrecerii, Vasile Antonescu (38 ani, 641 ATP), scor 6-2, 6-0. […] Post-ul Dragos Dima – Nicolae Frunza, finala turneului ITF de la Bucuresti. Antonescu si Grigoriu, campioni la dublu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Sambata, de la ora 22.00, la Antena 1: Amalia Uruc, dupa ce l-a eliminat pe Dragos Udila la "The Four - Cei 4": "Sunt omul care a refuzat sa creasca mare"

publicat 2018-05-24 10:15:02 (Antena-1)
Sambata, de la ora 22.00, la Antena 1: Amalia Uruc, dupa ce l-a eliminat pe Dragos Udila la The Four - Cei 4:  Sunt omul care a refuzat sa creasca mare Amalia Uruc, un mic diavol Tazmanian, dupa cum se descrie ea insasi, a deschis cea de-a opta editie cu un spectacol inflacarat si cu o lovitura grea: l-a eliminat pe Dragos Udila, singurul dintre Cei 4 ramas inca de la inceputul concursului. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu, internat de urgenta in spital

publicat 2018-05-23 17:15:20 (Romania-TV)
Sorin Ovidiu Vintu, internat de urgenta in spital In data de 22 mai, Sorin Ovidiu Vintu a fost internat la Spitalul de Urgenta Floreasca, la sectia de boli interne, aflandu-se sub observatia doctorului Mircea Beuran. Potrivit unor surse Romania ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu, dus de URGENȚA la spital!

publicat 2018-05-23 16:45:04 (Cotidianul)
Sorin Ovidiu Vintu, dus de URGENȚA la spital! Sorin Ovidiu Vintu a fost dus din penitenciar la Spitalul de Urgenta Floreasca, anunta Libertatea. Fostului mogul de presa i s-a facut o investigatie complex pentru o suferinta digestiva, au declarat surse din spital pentru Libertatea. [...] The post Sorin Ovidiu Vintu, dus de URGENȚA la spital! appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu, internat la Spitalul Floreasca

publicat 2018-05-23 16:15:01 (Antena3)
Sorin Ovidiu Vintu, internat la Spitalul Floreasca Sorin Ovidiu Vintu a fost dus din penitenciar la Spitalul de Urgenta Floreasca, unde i-a fost facuta o investigatie complex pentru o suferinta digestiva. Potrivit Libertatea.ro, Vintu, care se... ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu, INTERNAT DE URGENȚA la SPITALUL FLOREASCA. Ce se intampla cu OMUL DE AFACERI?

publicat 2018-05-23 15:15:10 (Evenimentul-Zilei)
Sorin Ovidiu Vintu, INTERNAT DE URGENȚA la SPITALUL FLOREASCA. Ce se intampla cu OMUL DE AFACERI? Omul de afaceri Sorin Ovidiu Vintu a fost internat de urgenta la Spitalul Floreasca din Capitala in data de 22 mai. Din primele informatii nu stie care este starea de sanatate a acestuia. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu a ajuns din penitenciar la Spitalul Floreasca

publicat 2018-05-23 15:00:14 (Libertatea)
Sorin Ovidiu Vintu a ajuns din penitenciar la Spitalul Floreasca Sorin Ovidiu Vintu a fost dus din penitenciar la Spitalul de Urgenta Floreasca, unde i-a fost facuta o investigatie complex pentru o suferinta digestiva, au declarat pentru Libertatea surse medicale. Fostul mogul de presa Sorin Ovidiu Vintu, care se deplaseaza intr-un scaun cu rotile, a fost scos marti din Penitenciarul Rahova, unde executa pedeapsa primita […] Post-ul Sorin Ovidiu Vintu a ajuns din penitenciar la Spitalul Floreasca apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Unul dintre antrenorii spectaculosi din play-out e invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la Europa FM

publicat 2018-05-23 13:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Unul dintre antrenorii spectaculosi din play-out e invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la Europa FM Eugen Neagoe (50 de ani), antrenorul care a revitalizat-o pe Sepsi Sfântu Gheorghe în acest play-out, va fi invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la emisiunea Tribuna Zero de la Europa FM. Luni, de la ora 21:00, fostul secund al nationalei României vine la emisiunea "Tribuna Zero", realizata de Ovidiu Ioanitoaia la Radio Europa FM. Ascultatorii postului de radio pot sa-i adreseze întrebari lui Eugen Neagoe la numarul de telefon 0372.069.599. ...continuare.

Antrenorul momentului in play-out, invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la Europa FM

publicat 2018-05-23 13:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Antrenorul momentului in play-out, invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la Europa FM Eugen Neagoe (50 de ani), antrenorul care a revitalizat-o pe Sepsi Sfântu Gheorghe în acest play-out, va fi invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia la emisiunea Tribuna Zero de la Europa FM. Luni, de la ora 21:00, fostul secund al nationalei României vine la emisiunea "Tribuna Zero", realizata de Ovidiu Ioanitoaia la Radio Europa FM. Ascultatorii postului de radio pot sa-i adreseze întrebari lui Marius Șumudica la numarul de telefon 0372.069.599. ...continuare.

Ovidiu Lipan Țandarica, dezvaluire inedita: "M-am indragostit la 16 ani si ..."

publicat 2018-05-23 11:30:02 (Antena3)
Ovidiu Lipan Țandarica, dezvaluire inedita: M-am indragostit la 16 ani si ... Dezvaluire inedita facuta de Ovidiu Lipan Țandarica. Muzicianul a marturisit ca s-a indragostit slsa 16 ani si s-a casatorit cu acea femeie. Din mariajul lor a rezultat si un copil. "M-am cam indr... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro