CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

IOHANNIS scoate bani mai multi din chirii

publicat 2018-06-20 13:45:10 (Money.ro)
Veniturile salariale ale presedintele Klaus Iohannis si ale sotiei sale au scazut, in timp ce incasarile din chirii ale celor doi au crescut, potrivit declaratiei de avere a sefului statului, publicata pe site-ul Administratiei Prezidentiale.   Articolul integral pe CAPITAL.       ...continuare.

Presedintele a publicat noua declaratie de avere. Cati bani a castigat Klaus Iohannis din vanzarea cartii "Pas cu pas"

publicat 2018-06-20 13:15:02 (Antena3)
Presedintele a publicat noua declaratie de avere. Cati bani a castigat Klaus Iohannis din vanzarea cartii Pas cu pas Presedintele Klaus Iohannis si-a publicat declaratia de avere, updatata, pe site-ul Administratiei Prezidentiale. Veniturile salariale ale sefului statului si ale sotiei au scazut, incasarile din chirii au... ...continuare.

Veniturile salariale ale sefului statului si ale sotiei au scazut, incasarile din chirii au crescut; Cat a castigat Klaus Iohannis din vanzarea cartii "Pas cu Pas"

publicat 2018-06-20 13:00:12 (Libertatea)
Veniturile salariale ale sefului statului si ale sotiei au scazut, incasarile din chirii au crescut; Cat a castigat Klaus Iohannis din vanzarea cartii Pas cu Pas Veniturile salariale ale sefului statului si ale sotiei au scazut, incasarile din chirii au crescut, potrivit declaratiei de avere de la jumatatea lui 2018. Presedintele si-a publicat declaratia de avere, updatata, pe site-ul Administratiei Prezidentiale. In plus, seful statului a castigat 31.026 de lei din vanzarea cartii sale, "Pas cu Pas". Potrivit noii declaratii de […] Post-ul Veniturile salariale ale sefului statului si ale sotiei au scazut, incasarile din chirii au crescut; Cat a... ...continuare.

VESTE BOMBA despre IOHANNIS! Au anuntat ACUM!

publicat 2018-06-20 12:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Veniturile salariale ale presedintele Klaus Iohannis si ale sotiei sale au scazut, in timp ce incasarile din chirii ale celor doi au crescut, potrivit declaratiei de avere a sefului statului, publicata pe site-ul Administratiei Prezidentiale. ...continuare.

Iohannis are incasari mai mari din chirii

publicat 2018-06-20 12:30:04 (Capital)
Iohannis are incasari mai mari din chirii Veniturile salariale ale presedintele Klaus Iohannis si ale sotiei sale au scazut, in timp ce incasarile din chirii ale celor doi au crescut, potrivit declaratiei de avere a sefului statului, publicata pe site-ul Administratiei Prezidentiale. ...continuare.

VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea

publicat 2018-06-19 20:00:09 (Libertatea)
VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea intr-un clip video filmat cu doar cateva ore inainte sa fie impuscat mortal. "Daca mor sau se intampla ceva care nu ma lasa sa-mi indeplinesc dorintele, vreau sa va las sa stiti ca copiii mi-au inteles mesajul si l-au folosit pentru a face ceva pozitiv si bun in vietile lor", […] Post-ul VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

S-a intors dansatoarea-nucleara a lui Salam!

publicat 2018-06-18 23:00:07 (CanCan)
Dansatoarea preferata a lui Florin Salam stie cum sa atraga atentia cand se afla in public. (Console si accesorii gaming) Femeia care ar fi iritat-o, in trecut, la culme pe Roxana Dobre si-a etalat formele de invidiat la piscina. CANCAN.RO, SITE-UL NR.1 DIN ROMANIA, va prezinta imagini exclusive cu senzuala bruneta, cunoscuta drept  "dansatoarea-nucleara". (CITEȘTE ȘI: CEA […] The post S-a intors dansatoarea-nucleara a lui Salam! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan"

publicat 2018-06-18 20:45:10 (Libertatea)
Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan". Gica Popescu a explicat de ce la recenta actiune a "Generatiei de Aur" de la Cluj n-a fost chemat si antrenorul din 1994, Anghel Iordanescu. Acesta a fost inlocuit pe banca de Victor Piturca, desi si acesta […] Post-ul Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, scenariul s-a repetat! Un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi

publicat 2018-06-18 20:00:03 (CanCan)
La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, o noua tragedie aproape ca a lovit, intr-un scenariu care se aseamana periculos de mult cu cel care i-a curmat viata Veronicai. In urma cu cateva saptamani, un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi. (Reduceri mari la jocuri PC) […] The post La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, scenariul s-a repetat! Un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi... ...continuare.

Ce sa alegi de la automatul cu mancare ca sa nu te ingrasi

publicat 2018-06-18 16:30:17 (Realitatea-TV)
Ce sa alegi de la automatul cu mancare ca sa nu te ingrasi Iata ce sa mananci de la automat ca sa nu te ingrasi atunci cand iesi in oras si nu ai mancat sau ai plecat fara pachet la serviciu    alune , nuci, mixuri de stafide    covrigei cu seminte    batoane cu fibre    popcorn    salam de biscuitiSursa: doctorulzilei.ro ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro