Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Ancheta la final dupa moartea suspecta a procuroarei DNA

publicat 2018-05-26 20:15:02 (Antena3)
Ancheta la final dupa moartea suspecta a procuroarei DNA Expertiza in cazul mortii procurorului DNA este gata! Anchetatorii urmeaza sa stabileasca daca Luminita Sega a fost sau nu otravita. Moartea suspecta a procurorului care a avut... ...continuare.

Ce au facut colegii de scena ai Stelei Popescu la sase luni de la moartea artistei!

publicat 2018-05-26 15:00:03 (CanCan)
S-au implinit sase luni de la moartea marei doamne a comediei romanesi Stela Popescu.(Console si accesorii gaming) Marea artista a fost comemorata de colegii de scena, chiar la Teatrul Consantin Tanase, unde si-a petrecut peste 40 de ani din viata.(CITEȘTE ȘI: LEGIȘTII AU FINALIZAT DUPA 6 LUNI AUTOPSIA REGRETATEI STELA POPESCU! MEDICII AU CONSTATAT CA...)  Cabina ei […] The post Ce au facut colegii de scena ai Stelei Popescu la sase luni de la moartea artistei! appeared first on... ...continuare.

VIDEO. Opt ani de la moartea lui Jean Constantin. Cantaretul Ionut Galani, la mormantul sau

publicat 2018-05-26 13:15:10 (Libertatea)
Opt ani de la moartea lui Jean Constantin. Au trecut opt ani de zile de cand Jean Constantin a plecat sa se intalneasca cu ceilalti mari actori romani, in lumea celor drepti. Putini sunt insa cei care isi mai amintesc de el, sau se opresc la mormantul sau sa aprinda o lumanare. Printre ei se numara si […] Post-ul VIDEO. Opt ani de la moartea lui Jean Constantin. Cantaretul Ionut Galani, la mormantul sau apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Au trecut sase luni de la moartea Stelei Popescu. Cum au comemorat-o colegii

publicat 2018-05-26 13:15:01 (Antena3)
Au trecut sase luni de la moartea Stelei Popescu. Cum au comemorat-o colegii S-au implinit sase luni de la moartea marei doamne a comediei romanesi Stela Popescu. Marea artista a fost comemorata de colegii de scena, chiar la Teatrul Consantin Tanase, unde si-a petrecut peste 40 de ani di... ...continuare.

Puya, in pragul disperarii! Una din fetitele lui a fost amenintata cu moartea: "Se lauda ca ii ia gatul, ca ma lasa fara un copil!"

publicat 2018-05-26 13:00:03 (Antena-1)
Puya, in pragul disperarii! Una din fetitele lui a fost amenintata cu moartea: Se lauda ca ii ia gatul, ca ma lasa fara un copil! Puya trece prin clipe grele, dupa ce fata cea mare a artistului a fost amenintata cu moartea. Cantaretul face tot posibilul sa fie in preajma copiilor sai in permanenta, de teama ca ceva rau li s-ar putea intampla. ...continuare.

Accident grav in Buftea. Un sofer baut a provocat moartea unui copil si ranirea a cinci persoane

publicat 2018-05-26 10:15:16 (Libertatea)
Accident grav in Buftea. Un sofer baut a provocat moartea unui copil si ranirea a cinci persoane Accident grav in Buftea. Un sofer baut a provocat moartea unui copil si ranirea a cinci persoane, vineri noaptea, dupa ce a pierdut controlul volanului, a intrat pe contrasens si s-a izbit frontal de o alta masina care circula regulamentar, scrie Mediafax. Un copil de 6 ani a murit, alte cinci persoane, intre care un […] Post-ul Accident grav in Buftea. Un sofer baut a provocat moartea unui copil si ranirea a cinci persoane apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

La moartea lui Hildegard Puwak: „A fost atacata murdar”

publicat 2018-05-26 08:45:04 (Cotidianul)
La moartea lui Hildegard Puwak: „A fost atacata murdar” Hildegard Puwak, fostul ministrul al Integrarii Europene in Guvernul condus de Adrian Nastase, a decedat, vineri, la varsta de 69 de ani. Intr-un mesaj ... [...] The post La moartea lui Hildegard Puwak: „A fost atacata murdar” appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Mesajul lui Ilie Nastase, dupa moartea Georgetei Kornmann, sora sa

publicat 2018-05-25 19:15:10 (Libertatea)
Mesajul lui Ilie Nastase, dupa moartea Georgetei Kornmann, sora sa Mesajul lui Ilie Nastase, dupa moartea Georgetei Kornmann, sora sa. Fostul jucator de tenis a anuntat pe Facebook ca sora sa, Georgeta Kornmann, a murit si a facut un apel la respectarea inimitatii.  Mesajul lui Ilie Nastase, dupa moartea Georgetei Kornmann, sora sa: Dragi prieteni, Viata este o serie de urcusuri si coborasuri, iar in […] Post-ul Mesajul lui Ilie Nastase, dupa moartea Georgetei Kornmann, sora sa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Vaduva lui Sergiu Nicolaescu, gest surprinzator, la cinci ani de la moartea marelui regizor! Cum a fost fotografiata 

publicat 2018-05-25 10:30:05 (Antena3)
Vaduva lui Sergiu Nicolaescu, gest surprinzator, la cinci ani de la moartea marelui regizor! Cum a fost fotografiata  La cinci ani de la moartea lui Sergiu Nicolaescu, tanara vaduva a reusit sa-i impresioneze pe cei din jur, cu un gest aparent banal. Citete continuarea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro