CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urm. »

Carmen Dan, despre protestatarii din Parlament: Nu i-a luat inca nimeni pe astia de aici? VIDEO

publicat 2018-06-20 15:30:18 (Money.ro)
De asemenea, secretarul general al PSD, Marian Neacsu, care la randu-i a fost huiduit de cei noua protestatari, a afirmat: "Intr-o tara civilizata erau luati cu dubele".     Liviu Dragnea, care maine isi asteapta sentinta finala in dosarul angajarilor fictive, a fost intrebat daca i se pare normal protestul de la Camera Deputatilor.   "Liviu Dragnea: Nu fac declaratii in astfel de conditii. Reporter: Ati fost foarte absent la codurile penale. Liviu... ...continuare.

Iubita fratelui lui Tristan face videochat in casa in care Bianca Dragusanu se iubeste cu el!

publicat 2018-06-20 13:00:02 (Antena3)
Iubita fratelui lui Tristan face videochat in casa in care Bianca Dragusanu se iubeste cu el! Bianca Dragusanu a inceput un nou capitol din viata ei, alaturi de Tristan Tate, un milionar englez de care s-a indragostit si a carui familie este extrem de interesanta. Astazi ies la iveala detalii... ...continuare.

VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea

publicat 2018-06-19 20:00:09 (Libertatea)
VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea intr-un clip video filmat cu doar cateva ore inainte sa fie impuscat mortal. "Daca mor sau se intampla ceva care nu ma lasa sa-mi indeplinesc dorintele, vreau sa va las sa stiti ca copiii mi-au inteles mesajul si l-au folosit pentru a face ceva pozitiv si bun in vietile lor", […] Post-ul VIDEO | Rapperul XXXTentacion si-a prezis moartea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ambasada SUA a confirmat cine s-a intalnit cu Liviu Dragnea

publicat 2018-06-19 13:45:18 (Cotidianul)
Ambasada SUA a confirmat cine s-a intalnit cu Liviu Dragnea Adjunctul Secretarului de Stat al SUA pentru Europa si Eurasia, Wess Mitchell, s-a intalnit cu o serie de oficiali romani, printre care si cu liderul PSD, Liviu Dragnea [...] The post Ambasada SUA a confirmat cine s-a intalnit cu Liviu Dragnea appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Predoiu (PNL): E teroare in PSD; nimeni nu misca in fata lui Dragnea

publicat 2018-06-18 22:45:13 (Realitatea-TV)
Predoiu (PNL): E teroare in PSD; nimeni nu misca in fata lui Dragnea Un lider PNL sustine ca in PSD domneste teroarea si ca unii parlamentari social-democrati au ajuns sa fie complici la masacarea legilor justitiei de teama lui Liviu Dragnea si a apropiatilor sai. In fine. ultima etapa a planului lui Liviu Dragnea de preluare totala a puterii ar fi ca pana la sfarsitul anului sa    ...continuare.

Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan"

publicat 2018-06-18 20:45:10 (Libertatea)
Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan". Gica Popescu a explicat de ce la recenta actiune a "Generatiei de Aur" de la Cluj n-a fost chemat si antrenorul din 1994, Anghel Iordanescu. Acesta a fost inlocuit pe banca de Victor Piturca, desi si acesta […] Post-ul Gica Popescu nu-l iarta pe tradatorul Iordanescu: "Trebuia sa fie langa noi si la moartea lui Didi Prodan" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, scenariul s-a repetat! Un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi

publicat 2018-06-18 20:00:03 (CanCan)
La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, o noua tragedie aproape ca a lovit, intr-un scenariu care se aseamana periculos de mult cu cel care i-a curmat viata Veronicai. In urma cu cateva saptamani, un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi. (Reduceri mari la jocuri PC) […] The post La cinci ani de la moartea mamei Monicai Gabor, scenariul s-a repetat! Un bucurestean a fost lovit de un bolovan desprins de pe versantul de la Polovragi... ...continuare.

Gabriel Vlase, propus de Iohannis la sefia SIE, vizita surpriza in biroul lui Liviu Dragnea

publicat 2018-06-18 15:15:14 (Romania-TV)
Gabriel Vlase, propus de Iohannis la sefia SIE, vizita surpriza in biroul lui Liviu Dragnea Potrivit unor surse politice, liderul PSD Liviu Dragnea l-ar prefera pe Claudiu Manda in locul lui Gabriel Vlase, scrie B1. Potrivit sursei citate, saptamana viitoare sau chiar peste doua saptamani ar urma sa se discute propunerea facuta de Klaus Iohannis pentru sefia SIE. Asta pentru ca discutiile de culise ar fi destul de aprinse. Pe de o parte, Calin Popescu Tariceanu ar fi de acord cu numirea lui Gabriel Vlase, in timp ce Liviu Dragnea s-a declarat nemultumit de propunere, precizand ca... ...continuare.

365 de eroi ai Romaniei: Povestea de viata a lui Liviu Rebreanu. Moartea scriitorului este invaluita in mister

publicat 2018-06-18 10:15:02 (Antena3)
365 de eroi ai Romaniei: Povestea de viata a lui Liviu Rebreanu. Moartea scriitorului este invaluita in mister La fel ca majoritatea marilor artisti romani, si Liviu Rebreanu a avut de suferit de pe urma saraciei crunte. Dificultatile materiale au inceput de mic. Era primul din cei 14 frati ai familiei Rebreanu, insa... ...continuare.

Saptamana linistii in politica. Sentinta lui Liviu Dragnea pune totul in asteptare

publicat 2018-06-18 07:15:12 (Libertatea)
Saptamana linistii in politica. Sentinta lui Liviu Dragnea pune totul in asteptare Saptamana linistii in politica. Sentinta pe care o asteapta presedintele PSD, Liviu Dragnea, in dosarul angajarilor fictive, programata pentru 21 iunie, pune celelalte evenimente in asteptare. Surse din PSD au precizat, pentru Libertatea, ca nu va fi luata nicio decizie importanta, iar subiectul unei posibile suspendari a presedintelui Klaus Iohannis, la fel si nominalizarea lui […] Post-ul Saptamana linistii in politica. Sentinta lui Liviu Dragnea pune totul in asteptare apare prima... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro