CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

VIDEO / Cat de sigura este tigara "electronica". Ce spune directorul stiintific al celui mai mare producator de tigari din Romania

publicat 2018-06-20 16:45:15 (Libertatea)
VIDEO / Cat de sigura este tigara electronica. Ce spune directorul stiintific al celui mai mare producator de tigari din Romania In contextul in care, in ultimul timp, dezbaterile cu privire la dispozitivele care incalzesc, si nu ard tutunul, au devenit din ce in ce mai virulente, cotidianul Libertatea a vorbit cu directorul stiintific la nivel global al British American Tobacco despre perspectivele acestei industrii si despre diferentele dintre tigarile clasice si cele de generatie urmatoare.  […] Post-ul VIDEO / Cat de sigura este tigara "electronica". Ce spune directorul stiintific al celui mai mare... ...continuare.

eMAG Revolutia Preturilor - Lista celor mai bune oferte de televizoare: 4K ULTRA HD, Smart

publicat 2018-06-20 14:45:13 (Realitatea-TV)
eMAG Revolutia Preturilor -  Lista celor mai bune oferte de televizoare: 4K ULTRA HD, Smart Intreaga lista de televizoare la reduceri de la eMAG poate fi consultata AICI.eMAG Televizoare - WellingtonNu sunt multi cei care au auzit de producatorul Wellington, insa televizorul smart de la ei este cel mai ieftin de pe piata. Acest televizor de la eMAG are o reducere de 200 de lei chiar acum pe site, diagonala sa e una de 61cm si reda imagini HD, suficiente pentru display-ul destul de mic. Televizorul poate fi conectat la internet si prin wifi si este foarte apreciat de clientii care... ...continuare.

Senatorii au decis: Alesii locali isi pastreaza mandatele daca partidul pe lista caruia au candidat fuzioneaza

publicat 2018-06-20 14:30:15 (Romania-TV)
Senatorii au decis: Alesii locali isi pastreaza mandatele daca partidul pe lista caruia au candidat fuzioneaza In favoarea actului normativ s-au pronuntat 77 de senatori, iar 34 au fost impotriva (PNL, USR si PMP). Propunerea legislativa, initiata de un grup de deputati PSD si ALDE, are ca obiect de reglementare modificarea Legii 393/2004, in sensul ca pierderea de catre alesul local a calitatii de membru al partidului politic pe lista caruia a candidat sa nu determine pierderea mandatului de ales local, in situatia unei fuziuni prin absorbtia partidului politic respectiv. Conform textelor adoptate de... ...continuare.

eMAG Revolutia Preturilor - Ce oferte mai sunt disponibile

publicat 2018-06-20 12:15:16 (Realitatea-TV)
eMAG Revolutia Preturilor - Ce oferte mai sunt disponibile eMAG Revolutia Preturilor - Lista completa cu electrocasnicele aflate la reducere poate fi consultata AICI.eMAG Revolutia Preturilor este o promotie periodica a celui mai mare retailer online din Romania care vine cu reduceri impresionante. De aceasta data este vorba de discounturi de pana la 50%. Printre ofertele foarte bune se afla si cele pentru electrocasnice, asa ca am selectat o lista cu best deals:eMAG Revolutia Preturilor - Combina frigorifica SamsungPrima oferta pe care v-o... ...continuare.

OPPO Find X vine si in editie "de lux" Lamborghini. Pretul este... piperat (Telefoane mobile)

publicat 2018-06-20 11:45:09 (Go4IT)
OPPO Find X vine si in editie de lux Lamborghini. Pretul este... piperat (Telefoane mobile) OPPO Find X a fost dezvaluit putin inainte de vreme ieri seara de catre publicatiile din SUA care au avut acces la dispozitiv inainte de evenimentul oficial de lansare. Astfel, cateva informatii precum pretul acestuia nu erau cunoscute. O supriza mai mare a fost insa faptul ca Find X de la OPPO va fi disponibil si intr-o editie speciala, realizata in parteneriat cu Lamborghini. Vorbim desigur despre o varianta "de lux", care va fi disponibila la un pret mult mai mare decat modelul normal.In... ...continuare.

eMAG Revolutia Preturilor - 5 tablete pe care nu o sa le mai vezi in viata ta la pretul asta

publicat 2018-06-20 11:00:14 (Realitatea-TV)
eMAG Revolutia Preturilor - 5 tablete pe care nu o sa le mai vezi in viata ta la pretul asta eMAG Revolutia Preturilor este o promotie foarte avantajoasa, cu reduceri impresionante. eMAG Revolutia Preturilor - Lista tuturor tabletelor disponibile in promotie poate fi consultata AICI.eMAG are o promotie fantastica prin care reducer mult preturile la o multime de categorii de produse printre care si tabletele. Am selectat si noi 5 modele de tablete cu preturi bune de tot.eMAG Revolutia Preturilor - Tableta Huawei MediaPad T3Prima oferta pe care v-o recomandam este cea pentru tableta... ...continuare.

Rezultate Evaluarea Nationala 2018 Lista scolilor gimnaziale din Bucuresti cu medii de 10 la examenul de la finalul clasei a VIII-a

publicat 2018-06-20 10:30:11 (Libertatea)
Rezultate Evaluarea Nationala 2018 Lista scolilor gimnaziale din Bucuresti cu medii de 10 la examenul de la finalul clasei a VIII-a Rezultate Evaluarea Nationala 2018 Lista scolilor gimnaziale din Bucuresti cu medii de 10 la examenul de la finalul clasei a VIII-a. 53 de absolventi de gimnaziu din Capitala au luat nota maxima atat la examenul de Limba romana, cat si la Matematica, potrivit Hotnews.ro. Cele mai multe medii de 10 au fost obtinute de elevii […] Post-ul Rezultate Evaluarea Nationala 2018 Lista scolilor gimnaziale din Bucuresti cu medii de 10 la examenul de la finalul clasei a VIII-a apare prima data in... ...continuare.

Fabrica clandestina de tigari, descoperita in Calarasi. 8 persoane au fost arestate

publicat 2018-06-20 08:15:13 (ProTV)
Opt persoane au ajuns în catuse, dupa ce politistii au descoperit o fabrica de tigari clandestine în Calarasi! ...continuare.

Lista liberalilor care nu au votat la Codul de Procedura Penala/ Buican: Poate e o eroare de sistem

publicat 2018-06-19 18:45:10 (Mediafax)
Lista liberalilor care nu au votat la Codul de Procedura Penala/ Buican:  Poate e o eroare de sistem In mediul online a circulat marti lista liberalilor care au lipsit la Codul de Procedura Penala. Printre cei 23 de parlamentari se afla si Cristian Buican, care spune ca a facut o solicitare la directia tehnica deoarece a votat, dar nu ii apare votul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro