Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Lista romanilor morti in accidentul din Ungaria

publicat 2018-05-23 14:45:10 (CanCan)
Un tragic accident petrecut marti, in Ungaria, a luat viata a nu mai putin de noua oameni, toti romani. Un microbuz a intrat frontal intr-un camion care transporta nisip si toti oamenii aflat in autovehicul, noua la numar, si-au pierdut vietile. Opt dintre ei au fost identificati. Cel care a provocat nenorocirea este Petru Kalau, […] The post Lista romanilor morti in accidentul din Ungaria appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Becali a anuntat cine pleaca de la FCSB. Opt fotbalisti pusi pe lista de transferuri

publicat 2018-05-23 00:15:08 (Libertatea)
Becali a anuntat cine pleaca de la FCSB. Opt fotbalisti pusi pe lista de transferuri Gigi Becali a anuntat cine pleaca de la FCSB, dupa ce echipa pregatita de Nicolae Dica a ratat pentru al treilea an consecutiv titul de campioana a Romaniei si a terminat pe locul 2. “O sa plece 8 jucatori. Portarul Stancioiu, Artur Jorge, Gaman – sa vedem daca ramane -, Cristi Tanase, Larie, Teixeira – sa […] Post-ul Becali a anuntat cine pleaca de la FCSB. Opt fotbalisti pusi pe lista de transferuri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Serena Williams o poate intalni pe Simona Halep in primul tur de la Roland Garros. Anunul facut azi de WTA

publicat 2018-05-22 15:45:19 (Romania-TV)
Serena Williams o poate intalni pe Simona Halep in primul tur de la Roland Garros. Anunul facut azi de WTA Odata cu revenirea Serenei in circuit, s-a creat o dezbatere pe seama faptului ca americanca ar merita sa fie avantajata si sa se numere printre cele 32 de favorite ale turneului, pentru ca a lipsit o perioada lunga din circuit ca urmare a faptului ca a fost insarcinata, scrie prosport.ro. Insa forul care conduce lumea tenisului feminin nu a luat in calcul aceasta varianta, iar astazi a anuntat ca lista capilor de serie nu o va cuprinde pe Serena: "Lista capilor de serie va reflecta... ...continuare.

Producatorii de generice propun calculul diferentiat al taxei clawback si introducerea de noi medicamente pe lista celor compensate

publicat 2018-05-22 14:45:30 (Ziarul-Financiar)
Producatorii de generice propun calculul diferentiat al taxei clawback si introducerea de noi medicamente pe lista celor compensate Asociatia Producatorilor de Medicamente Generice (APMGR) propune introducerea calculului diferentiat al taxei clawback si aprobarea introducerii de noi medicamente pe lista celor compensate doar cu alocare de finantare suplimentara sau prin contracte Cost Volum sau Cost Volum Rezultat, masuri care, in viziunea institutiei, ar putea salva medicamentele ieftine de la disparitia lor din piata si ar da o gura de oxigen industriei locale producatoare de medicamente. Continuarea pe ZFCorporate ZF... ...continuare.

Alibec are oferte chiar daca a avut un sezon oribil: "E primul pe lista mea de transferuri"

publicat 2018-05-22 00:00:11 (Libertatea)
Alibec are oferte chiar daca a avut un sezon oribil: E primul pe lista mea de transferuri Alibec are oferte chiar daca a avut un sezon oribil: "E primul pe lista mea de transferuri". Denis Alibec (27 de ani), jucatorul care s-a facut de ras in acest sezon, marcand un singur gol in campionat, mai putin chiar si decat fundasul Momcilovici, nu va ramane mult timp somer. FCSB a anuntat prin vocea […] Post-ul Alibec are oferte chiar daca a avut un sezon oribil: "E primul pe lista mea de transferuri" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A prins echipa sezonului in Premier League, dar a fost lasat acasa » Primul "11" al spaniolilor care rateaza Mondialul valoreaza peste 300 de milioane de euro

publicat 2018-05-21 20:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
A prins echipa sezonului in Premier League, dar a fost lasat acasa » Primul 11 al spaniolilor care rateaza Mondialul valoreaza peste 300 de milioane de euro Selectionerul Spaniei, Julen Lopetegui, a publicat lista cu cei 23 de jucatori pe care se va baza la turneul final care se desfasoara între 14 iunie si 15 iulie. De pe lista de convocati, lipsesc fotbalisti importanti, de la marile echipe ale Europei. Primul "11" al jucatorilor spanioli care rateaza Mondialul din Rusia valoreaza 341 de milioane de euro. Primul 11 al spaniolilor care rateaza Mondialul Portar - Iker Casillas (1 mil. ... ...continuare.

A prins echipa sezonului in Premier League, dar a fost lasat acasa » Primul 11 al spaniolilor care nu au prins Mondialul din Rusia valoreaza 341 de milioane de euro si s-ar putea bate la trofeu

publicat 2018-05-21 19:45:14 (Gazeta-Sporturilor)
A prins echipa sezonului in Premier League, dar a fost lasat acasa » Primul 11 al spaniolilor care nu au prins Mondialul din Rusia valoreaza 341 de milioane de euro si s-ar putea bate la trofeu Selectionerul Spaniei, Julen Lopetegui, a publicat lista cu cei 23 de jucatori pe care se va baza la turneul final care se desfasoara între 14 iunie si 15 iulie. De pe lista de convocati, lipsesc fotbalisti importanti, de la marile echipe ale Europei. Primul 11 al jucatorilor spanioli care rateaza Mondialul din Rusia valoreaza 341 de milioane de euro. Primul 11 al spaniolilor care rateaza Mondialul Portar - Iker Casillas (1 mil. ... ...continuare.

Milionar din Top 300, pe lista celor mai cautati oameni de Politie

publicat 2018-05-21 18:45:03 (Capital)
Milionar din Top 300, pe lista celor mai cautati oameni de Politie Unul dintre cei mai bogati oameni din Rommania se afla pe lista Most Wanted (cei mai cautati) a Politiei Romane. ...continuare.

Lista castigatorilor la Billboard Awards 2018. Ed Sheeran a castigat cele mai multe premii

publicat 2018-05-21 16:30:14 (Libertatea)
Lista castigatorilor la Billboard Awards 2018. Ed Sheeran a castigat cele mai multe premii Lista castigatorilor la Billboard Awards 2018. Premiile industriei muzicale Billboard Awards 2018 au fost decernate duminica seara in Irlanda, iar marele castigator a fost britanicul Ed Sheeran, care a obtinut si premiul de artistul anului. Ed Seeran a castigat premiile pentru cel mai bun artist, cel mai bun artist in Top Hot 100, artistul cu […] Post-ul Lista castigatorilor la Billboard Awards 2018. Ed Sheeran a castigat cele mai multe premii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CAMPIONATUL MONDIAL 2018. Mari surprize in lotul Spaniei! Jucatori de la Barcelona, Bayern si Chelsea nu au fost chemati

publicat 2018-05-21 15:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
CAMPIONATUL MONDIAL 2018. Mari surprize in lotul Spaniei! Jucatori de la Barcelona, Bayern si Chelsea nu au fost chemati Spania, campioana mondial în 2010, si-a anuntat lotul pentru Campionatul Mondial din Rusia. Selectionerul Julen Lopetegui a publicat astazi lista cu cei 23 de jucatori pe care se va baza la turneul final care se desfasoara între 14 iunie si 15 iulie. De pe lista de convocati, lipsesc fotbalisti importanti, de la marile echipe ale Europei. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro