CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Imagini socante in Spitalul de Urgenta din Brasov! O asistenta a fost atacata de un pacient baut

publicat 2018-06-18 22:15:02 (Antena3)
Imagini socante in Spitalul de Urgenta din Brasov! O asistenta a fost atacata de un pacient baut Imagini socante filmate de camerele de supraveghere la Spitalul Judetean Brasov. Un pacient aflat in stare de ebrietate a incercat sa fuga atunci cand o asistenta a vrut sa ii ia probe de sange. In goana... ...continuare.

Imagini surprinse de o camera de bord cu accidentul cutremurator de pe A1, soldat cu 4 morti. VIDEO

publicat 2018-06-18 21:15:13 (ProTV)
Au aparut primele imagini cu accidentulcutremurator, de sâmbata dimineata, pe autostrada A1 între Deva si Simeria. ...continuare.

Imagini socante de la tragedia din Hunedoara. A fost surprins momentul in care soferul de 70 de ani intra pe contrasens si loveste duba

publicat 2018-06-18 19:45:14 (Romania-TV)
Imagini socante de la tragedia din Hunedoara. A fost surprins momentul in care soferul de 70 de ani intra pe contrasens si loveste duba Patru oameni au murit, iar alti trei au fost raniti in impactul violent de pe autostrada Deva-Sebes. Totul a fost filmat de un alt sofer iar pe imagini se vede cum doua autoturisme care circulau normal se izbesc de o masina intrata din greseala pe contrasens si condusa de un sofer de 70 de ani. Accidentul rutier a avut loc sambata dimineata. "In jurul orei 06.45, un autoturism care circula pe contrasens pe A1, din directia Soimus-Simeria, a intrat in coliziune cu un autoturism si o... ...continuare.

VIDEO ȘOCANT! Au aparut primele imagini cu accidentul tragic de pe autostrada. Patru oameni au murit striviti sub mormanele de fiare

publicat 2018-06-18 15:00:02 (Antena-1)
Au aparut primele imagini care surprind momentul tragediei de proportii de pe Autostrada 1 dintre Deva si Orastie. ...continuare.

FOTO HOT! Cea mai fierbinte aparitie a inceputului de vara! Imagini nerecomandate cardiacilor!

publicat 2018-06-18 13:00:03 (CanCan)
In weekendul trecut, vremea frumoasa de afara le-a facut pe reprezentantele sexului frumos sa-si expuna formele in cele mai incitante costume de baie. CANCAN.RO, SITE-UL NR.1 DIN ROMANIA, va prezinta, in exclusivitate, cea mai fierbinte aparitie a inceputului de vara.(Console si accesorii gaming) Blondina e fenomenala, a bagat barbatii in boala.(CITEȘTE ȘI: DANIELA CRUDU ȘI RELLYS […] The post FOTO HOT! Cea mai fierbinte aparitie a inceputului de vara! Imagini nerecomandate... ...continuare.

Ce presupune o petrecere de majorat ca la carte?

publicat 2018-06-18 10:15:01 (Antena-1)
Ce presupune o petrecere de majorat ca la carte? Trecere de la adolescenta spre maturitate trebuie marcata cu o petrecere de zile mari. Si pentru de la 18 ani incolo incepe sa se comntureze o alta viata, cu responsabilitati mai mari si indatoriri deopotriva, celebrarea acestei varste nu trebuie sa treaca neobservata. ...continuare.

Masina spulberata de tramvai, la Arad. Imagini incredibile au fost surprinse de camerele de supraveghere

publicat 2018-06-17 10:15:18 (Libertatea)
Masina spulberata de tramvai, la Arad. Imagini incredibile au fost surprinse de camerele de supraveghere Masina spulberata de tramvai, la Arad, duminica dimineata. Autoturismul a fost avariat in proportie de 80%, pagubele fiind considerabile. Imagini surprinzatoare au fost surprinse de camerele de supraveghere la Arad, unde un autoturism a fost spulberat de un tamvai plin cu calatori. Soferul, care a iesit de pe o strada secundara din vecinatatea pietei Obor fara […] Post-ul Masina spulberata de tramvai, la Arad. Imagini incredibile au fost surprinse de camerele de supraveghere apare... ...continuare.

Mihaela Calin s-a casatorit! Imagini cu prezentatoarea TV de la cununia civila

publicat 2018-06-16 18:15:02 (CanCan)
Mihaela Calin s-a casatorit! Prezentatoarea TV a spus astazi cel mai important "Da!" din viata ei in fata ofiterului starii civile. (Reduceri mari la jocuri PC) Dintotdeauna, Mihaela Calin a fost extrem de discreta atunci cand a venit vorba despre viata ei personala. La fel de discret, a mers si astazi in fata ofiterului starii […] The post Mihaela Calin s-a casatorit! Imagini cu prezentatoarea TV de la cununia civila appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

In lupta cu stirile false, Donald Trump a difuzat IMAGINI de la summitul G7: Se insala din nou!

publicat 2018-06-16 15:15:11 (Mediafax)
In lupta cu stirile false, Donald Trump a difuzat IMAGINI de la summitul G7: Se insala din nou! Presedintele SUA, Donald Trump, a postat, sambata, pe Twitter mai multe imagini de la intalnirea pe care a avut-o cu liderii din Grupul tarilor puternic industralizate (G7), afirmand ca, in pofida "stirilor false", s-a inteles foarte bine cu omologii lui. ...continuare.

Dragnea, tinerilor din PSD: Ne batem cu niste forte mari, si dinauntru si din afara.Nu sunt povesti. Cum sunt implicati unii miliardari

publicat 2018-06-15 22:30:13 (Romania-TV)
Dragnea, tinerilor din PSD: Ne batem cu niste forte mari, si dinauntru si din afara.Nu sunt povesti. Cum sunt implicati unii miliardari Potrivit liderului PSD, "a venit vremea" sa iasa in fata "avocatii" cresterii, ai dezvoltarii, traiului mai bun, ai veniturilor mai mari. "Da, romanii vor sa munceasca, dar vor sa aiba si salarii mari, pentru ca si ei au copii, asa cum au si europenii si ei vor pentru copiii lor o scoala buna, o educatie buna, sa aiba posibilitatea sa plece in concediu cu copiii lor, sa aiba posibilitatea sa simta si sa guste viata (...). Si pentru asta ne batem cu niste forte mari, si dinauntru si din afara.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro