Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

TEST Ford Fiesta Active: Un crossover cu trei personalitati

publicat 2018-05-27 00:30:02 (Capital)
TEST Ford Fiesta Active: Un crossover cu trei personalitati Varianta Active a modelului Fiesta combina dinamica modelului de baza cu versatilitatea. Mai inalta si mai adaptabila la conditiile dificile de drum, aceasta tinteste clientii cu un stil de viata activ si aventuros. ...continuare.

Rusia a pus in aplicare, in secret, cel mai lung test cu racheta sol-aer

publicat 2018-05-25 20:30:02 (Antena3)
Rusia a pus in aplicare, in secret, cel mai lung test cu racheta sol-aer Armata rusa a desfasurat cel mai lung test cu racheta sol-aer, conform serviciilor de informatii americane.  Sistemul antiaerian S-500, sol-aer, a lovit cu succes o tinta aflata la aproape 481 de km,... ...continuare.

Majoritatea oamenilor pica la cel mai scurt test de inteligenta

publicat 2018-05-25 04:15:04 (eInformatii)
Playtech.ro: Cel mai scurt test de inteligenta ti-ar putea da batai de cap (Autor: George Stanciu) Cel mai bun test de inteligenta nu trebuie sa contina zeci de intrebari din ce in ce mai complicate... ...continuare.

Testul care te ajuta sa afli ce plan alimentar trebuie sa urmezi ca sa slabesti

publicat 2018-05-24 16:15:03 (Antena3)
Testul care te ajuta sa afli ce plan alimentar trebuie sa urmezi ca sa slabesti Christine Lusita, experta in fitness si viata sanatoasa, a creat un test care poate determina ce plan alimentar  si de fitness ar trebui sa urmezi, bazat pe personalitatea proproe. Pe parcursul carierei,... ...continuare.

Test de personalitate: Care este cel mai mare fraier? Ce spune alegerea ta despre tine

publicat 2018-05-24 13:45:02 (Antena3)
Test de personalitate: Care este cel mai mare fraier? Ce spune alegerea ta despre tine Oamenii de stiinta cred ca persoanele, atunci cand incearca sa gaseasca un sens in vietile lor, se concentreaza pe trei intrebari importante: "Cine sunt eu?", "Ce cred altii despre mie?" si "Cine mi-as dori sa... ...continuare.

Testul simplu care iti arata cat mai ai de trait! Il poti face si la serviciu

publicat 2018-05-23 21:45:03 (Antena3)
Testul simplu care iti arata cat mai ai de trait! Il poti face si la serviciu O miscare extrem de simpla iti poate arata un lucru esential: cat mai ai de trait. Un grup de medici din Brazilia au realizat un test extrem de simplu "exercitiu asezat-ridicat", care iti poate arata... ...continuare.

I wonder, in vizita la East-European Comic Con 2018. Cand joaca de-a supereroii face bine

publicat 2018-05-23 21:30:12 (Libertatea)
I wonder, in vizita la East-European Comic Con 2018. Cand joaca de-a supereroii face bine "Reality is boring" - realitatea e plictisitoare, asa cum amintea un panou de la Romexpo sambata aceasta. Asa ca, o data pe an, toti cei care cred acest lucru, copii sau adulti, se aduna la East European Comic Con si isi sarbatoresc pasiunea pentru filme, seriale, desene, benzi desenate, jocuri. Și pentru ca si noi […] Post-ul I wonder, in vizita la East-European Comic Con 2018. Cand joaca de-a supereroii face bine apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Romania A, amicale cu England Counties. Jocurile test de rugby vor avea loc pe 5 si 8 iunie, la Bucuresti

publicat 2018-05-23 16:45:07 (Libertatea)
Romania A, amicale cu England Counties. Jocurile test de rugby vor avea loc pe 5 si 8 iunie, la Bucuresti Romania A, amicale cu England Counties. Jocurile test de rugby vor avea loc pe 5 si 8 iunie, la Bucuresti. Romania A, selectionata secunda a nationalei ”frunzei de stejar”, va disputa doua meciuri de pregatire in compania englezilor de la England Counties, pe 5 si 8 iunie, la Bucuresti, pe Stadionul national ”Arcul de Triumf”, […] Post-ul Romania A, amicale cu England Counties. Jocurile test de rugby vor avea loc pe 5 si 8 iunie, la Bucuresti apare prima data in... ...continuare.

O femeie are o obsesie ciudata! "Prima data am fost ingrozita!" Povestea tinerei e wow

publicat 2018-05-23 16:15:01 (Antena3)
O femeie are o obsesie ciudata! Prima data am fost ingrozita! Povestea tinerei e wow  Corrine Hounslow isi marturiseste adictia, mai putin couna pentru revista Womens Health.       Prima data cand am facut  un test de sarcina, am fost... ...continuare.

PREMIERA in istoria armatei ruse: Au fost testate rachetele balistice cu o raza de 9.300 de kilometri - VIDEO

publicat 2018-05-23 02:30:03 (Click)
PREMIERA in istoria armatei ruse: Au fost testate rachetele balistice cu o raza de 9.300 de kilometri - VIDEO Un submarin rus cu propulsie nucleara a lansat, cu succes, patru rachete balistice intercontinentale (ICBM), in cadrul unui test, a anuntat marti Marina rusa, relateaza The Associated Press. Citeste mai departe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro