Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Nu se lasa! Mica si ambitioasa, Erika Isac, fosta concurenta la X Factor, vrea sa rupa gura targului la The Four si sa ocupe un scaun: "Vin dupa voi!"

publicat 2018-05-26 22:45:01 (Antena-1)
Nu se lasa! Mica si ambitioasa, Erika Isac, fosta concurenta la X Factor, vrea sa rupa gura targului la The Four si sa ocupe un scaun: Vin dupa voi! Erika Isack nu este la prima exprienta de acest fel. Tanara a participant la X FActor, in 2015, unde a ajuns pana in Prima Gala. ...continuare.

IASI. Crima in cimitir. Un barbat a fost gasit mort printre morminte. Avea mai multe lovituri la cap

publicat 2018-05-26 16:00:13 (Romania-TV)
IASI. Crima in cimitir. Un barbat a fost gasit mort printre morminte. Avea mai multe lovituri la cap Oamenii legii spun ca batranul avea semne vizibile de violenta pe corp si au deschis o investigatie pentru crima. Omul avea mai multe lovituri la nivelul capului, semn ca fusese atacat. Citeste si Crima socanta la Bacau. O tanara de 21 de ani si-a ucis cu sange rece iubitul cu trei ani mai mare Autoritatile au deschis un dosar penal de omor si incearca sa dea de urma faptasului. Misiunea va fi insa una dificila, deoarece nimeni nu a observat nimic neobisnuit in ziua aceea. ...continuare.

Crima socanta in Belgia! O romanca a fost ucisa cu 50 de lovituri de cutit!

publicat 2018-05-26 10:00:03 (CanCan)
O tanara romanca a fost ucisa cu bestialitate, in Belgia.(Reduceri mari la jocuri PC) Victima avea doar 21 de ani si strangea bani pentru a-si cumpara casa in Romania.(CITEȘTE ȘI: ACCIDENT TRAGIC IN BUFTEA! UN ȘOFER BEAT A INTRAT PE CONTRASENS. COPIII LUI AU FOST PROIECTAȚI PRIN PARBRIZ, IAR UNUL A MURIT PE LOC) Tanara locuia […] The post Crima socanta in Belgia! O romanca a fost ucisa cu 50 de lovituri de cutit! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

O femeie a fost ucisa de sot cu ciocanul in Arad. Barbatul acuzat de crima s-ar fi sinucis intr-un accident

publicat 2018-05-25 15:45:10 (Libertatea)
O femeie a fost ucisa de sot cu ciocanul in Arad. Barbatul acuzat de crima s-ar fi sinucis intr-un accident O femeie a fost ucisa de sot cu ciocanul in Varfurile, Arad. Dupa ce a comis crima, barbatul a murit intr-un accident, dupa ce s-a lovit frontal cu masina de un camion. Anchetatorii iau in calcul inclusiv varianta unei crime urmate de o sinucidere. Accidentul a avut loc pe DN76, in localitatea Tarnava de Cris. […] Post-ul O femeie a fost ucisa de sot cu ciocanul in Arad. Barbatul acuzat de crima s-ar fi sinucis intr-un accident apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CRIMA ARAD. Ea este Nicoleta, aradeanca omorata cu un ciocan si un cutit de sotul ei, Ionel. Barbatul s-a sinucis dupa

publicat 2018-05-25 15:00:02 (Antena3)
CRIMA ARAD. O intreaga comunitate este cutremurata de ceea ce s-a intamplat in aceasta dimineata intr-o familie din localitatea aradeana Varfurile. Ionel Pana din Tarnava de Cris a intrat cu masina... ...continuare.

Medicii i-au interzis lui Ilie Nastase sa mai puna gura pe alcool inca de anul trecut: "Am probleme la ficat"

publicat 2018-05-25 10:00:03 (CanCan)
Ilie Nastase nu asculta deloc de sfatul medicilor! Desi anul trecut se jura ca nu mai pune gura pe alcool, dupa ce doctorii de la o clinica renumita din Germania i-au spus sa se lase de bautura, fostul mare tenismen a comis-o din nou. El a fost prins baut la volan, vineri dimineata (25 mai) […] The post Medicii i-au interzis lui Ilie Nastase sa mai puna gura pe alcool inca de anul trecut: "Am probleme la ficat" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Crima care a socat orasul Timisoara! Un barbat si-a ucis sotia, dupa ce s-au mutat in noul lor apartament: "De ce s-a intamplat asa ceva cu copiii nostri? Le-am facut nunta, a fost frumos ..."

publicat 2018-05-24 19:30:02 (Antena-1)
Un accident auto a scos la iveala o crima teribila. In Timisoara, un tanar s-a urcat la volan si s-a oprit cu masina intr-un stalp, pe care l-a pus la pamant. Ranit, dupa accident, le-a marturisit politistilor ca a vrut sa se sinucida. Isi omorase sotia cu mai multe lovituri de cutit. ...continuare.

CRIMA care a ȘOCAT lumea ARTIȘTILOR. O bona UCISA cu o cruzime de NEINCHIPUIT

publicat 2018-05-24 19:00:04 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA care a ȘOCAT lumea ARTIȘTILOR. O bona UCISA cu o cruzime de NEINCHIPUIT Crima socanta facuta de fosta partenera de viata a unuia dintre cei mai apreciati artisti ai ultimelor decenii. Aceasta a fost condamnata pentru uciderea unei tinere bone. ...continuare.

Crima oribila in Bistrita: barbat transat in bucati si aruncat in rau!

publicat 2018-05-24 15:15:03 (CanCan)
O crima oribila petrecuta in urma cu un an a fost elucidata abia acum: doi barbati si o femeie, dupa o noapte de alcool, l-a omorat in bataie pe un consatean. Dupa ce si-au revenit din betie, cei trei au purces la ascunderea cadavrului, dar nu oricum, ci sectionandu-l si aruncandu-i ramasitele intr-un parau. Se […] The post Crima oribila in Bistrita: barbat transat in bucati si aruncat in rau! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Crima ingrozitoare in Bistrita: barbat transat in bucati si aruncat in rau

publicat 2018-05-24 15:00:32 (Realitatea-TV)
Crima ingrozitoare in Bistrita: barbat transat in bucati si aruncat in rau O crima oribila a ingrozit comunitatea din mica localitate Alunisul din comuna Zagra, judetul Bistrita-Nasaud: doi barbati si o femeie, dupa o noapte de alcool, l-a omorat in bataie pe un consatean. O crima oribila petrecuta in urma cu un an a fost elucidata abia acum: doi barbati si o femeie, dupa o noapte de alcool, l-a omorat in bataie pe un consatean.Dupa ce si-au revenit din betie, cei trei au purces la ascunderea cadavrului, dar nu oricum, ci sectionandu-l si aruncandu-i ramasitele... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro