Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

S-a dat alarma, in Bucuresti! Copiii sunt din nou in pericol, dupa ce alte doua atacuri sexuale au avut loc in Capitala: "A aparut un domn dezbracat"

publicat 2018-05-25 19:45:02 (Antena-1)
Un val de atacuri sexuale asupra copiilor a dat alarma in Capitala! Avem trei cazuri numai in ultimele 24 de ore. Ultimul: un profesor de chitara este acuzat ca a atins indecent o eleva, in timpul meditatiilor. Culmea, barbatul nu neaga apropierea, dar spune ca a vrut doar sa-i ofere fetei de zece ani un masaj. ...continuare.

Producatorul american Harvey Weinstein, anchetat pentru zeci de abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York

publicat 2018-05-25 15:30:32 (Ziarul-Financiar)
Producatorul american Harvey Weinstein, anchetat pentru zeci de abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York Producatorul de film american Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York, s-a predat vineri politiei, potrivit foxnews.com.Harvey Weinstein urmeaza sa fie pus sub acuzare pentru infractiuni sexuale si sa i se stabileasca o cautiune.Autoritatile federale analizeaza, in cadrul acestei anchete, si daca Weinstein "a ademenit sau determinat vreo femeie sa treaca granita statului cu scopul de a comite o infractiune sexuala", potrivit publicatiei... ...continuare.

Producatorul american Harvey Weinstein, anchetat pentru zeci de abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York

publicat 2018-05-25 15:00:32 (Ziarul-Financiar)
Producatorul american Harvey Weinstein, anchetat pentru zeci de abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York Producatorul de film american Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York, s-a predat vineri politiei, potrivit foxnews.com.Harvey Weinstein urmeaza sa fie pus sub acuzare pentru infractiuni sexuale si sa i se stabileasca o cautiune.Autoritatile federale analizeaza, in cadrul acestei anchete, si daca Weinstein "a ademenit sau determinat vreo femeie sa treaca granita statului cu scopul de a comite o infractiune sexuala", potrivit publicatiei... ...continuare.

Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York

publicat 2018-05-25 15:00:14 (Mediafax)
Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale, s-a predat politiei din New York Producatorul de film american Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York, s-a predat vineri politiei, potrivit foxnews.com. ...continuare.

Politia, in alerta. Val de agresiuni sexuale in Bucuresti

publicat 2018-05-25 13:30:02 (Antena3)
Politia, in alerta. Val de agresiuni sexuale in Bucuresti Politia este in alerta, dupa un val de agresiuni sexuale in Bucuresti. Un barbat de 35 de ani a fost retinut dupa ce s-a dezbracat complet si s-a masturbat in fata unei fetite de 12 ani, intr-o scara... ...continuare.

Sex cu un SCORPION. Tot ce trebuie sa stii. Compatibilitati, pozitii, zone erogene

publicat 2018-05-24 22:45:15 (Romania-TV)
Sex cu un SCORPION. Tot ce trebuie sa stii. Compatibilitati, pozitii, zone erogene Scorpionii sunt firi puternice, pasionale, aventuroase in dormitor. Odata starniti sunt cam greu de oprit. Este mereu in cautarea unor noi experiente sexuale. Sex cu un nativ din SCORPION. Cum e in pat Despre Scorpioni se spune ca sunt Zeii Sexului. Dar, desi pot avea un libido foarte ridicat, la fel de bine se pot regasi si in partea opusa si sa ignore total toate instinctele sexuale. Nu sunt adeptii aventurilor de-o noapte. In schimb cauta relatii puternice, care sa le stimuleze pofta de... ...continuare.

Patru patroni din Iasi, condamnati pentru orgii sexuale cu minore

publicat 2018-05-24 18:15:04 (CanCan)
Judecatorii ieseni au pronuntat o sentinta dura intr-un dosar celebru in Iasi. Patru afaceristi au primit, in total, 25 de ani de inchisoare, trei dintre ei riscand sa ajunga dupa gratii daca decizia va ramane definitiva. (Afla aici cum poti castiga si tu de acasa chiar si 10.000 de euro lunar) Pedeapsa cea mai mare a […] The post Patru patroni din Iasi, condamnati pentru orgii sexuale cu minore appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York

publicat 2018-05-24 11:15:11 (Mediafax)
Harvey Weinstein, anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York Producatorul de film american Harvey Weinstein este anchetat pentru abuzuri sexuale de autoritatile federale din New York, potrivit publicatiei The Wall Street Journal, care citeaza surse din interiorul institutiei. ...continuare.

Inca sunt probleme cu discursul care instiga la ura

publicat 2018-05-24 00:15:02 (Bursa)
Inca sunt  probleme cu discursul care instiga la ura Discursul intolerant si instigator la ura continua sa fie o problema pentru spatiul public autohton. Maghiarii, romii si minoritatile sexuale au fost tinta predilecta a discursului intolerant si instigator la ura in tara noastra in 2017, sustine raportul anual lansat de organizatia ActiveWatch. ...continuare.

ActiveWatch: Maghiarii, romii si minoritatile sexuale, tinta predilecta a discursului intolerant si instigator la ura in 2017

publicat 2018-05-23 11:15:14 (Romania-TV)
ActiveWatch: Maghiarii, romii si minoritatile sexuale, tinta predilecta a discursului intolerant si instigator la ura in 2017 Raportul anual cu privire la discursul intolerant si instigator la ura in Romania 2017 a avut ca obiectiv o trecere in revista a principalelor tendinte in materie de "hate speech" (discurs instigator la ura) si de combatere a acestuia care s-au manifestat pe durata anului. Potrivit acestui raport, maghiarii, romii si minoritatile sexuale au fost tinta predilecta a discursurilor intolerante si instigatoare la ura, in timp ce exista in continuare manifestari extreme ale antisemitismului.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro