Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 12:45:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-24 11:30:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu

publicat 2018-05-24 10:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Patru tactici pe care TROLLII le folosesc pentru a-i pacali pe jurnalisti dar si publicatii de prestigiu Nu mai este un secret faptul ca stirile false isi fac tot mai des locul, mai ales in mediul online, si care au scopul de a manipula sau de a dezinforma in interese meschine. Joan Donovan, coordonatoarea proiectului privind manipularea mass-media la Institutul de Cercetare Data & Society a declarat: "Pentru a combate raspandirea dezinformarii prin intermediul mass-media, jurnalistii trebuie sa inteleaga tacticile trollilor care promoveaza intentionat stirile false". "Unul dintre scopurile... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 19:45:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 17:00:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Accidente provocate de soferi care erau atenti la Facebook. Practica foarte raspandita, un pericol pentru siguranta rutiera

publicat 2018-05-23 14:00:12 (Libertatea)
Accidente provocate de soferi care erau atenti la Facebook. Practica foarte raspandita, un pericol pentru siguranta rutiera Tragedia produsa in Ungaria, unde noua romani au murit, nu este singurul caz de teribilism si inconstienta pentru ca, in ultimele luni, s-au produs mai multe accidente provocate de soferi care erau atenti la Facebook. Șoferul microbuzului inmatriculat in Mures ar fi transmis live pe Facebook momentul in care s-a intamplat nenorocirea. Ministerul de Interne […] Post-ul Accidente provocate de soferi care erau atenti la Facebook. Practica foarte raspandita, un pericol pentru siguranta... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-05-23 13:15:16 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

CRONOLOGIE| Cele mai grave accidente produse in Ungaria in care au fost impicati romani

publicat 2018-05-23 12:30:13 (Libertatea)
CRONOLOGIE| Cele mai grave accidente produse in Ungaria in care au fost impicati romani Noua romani au murit intr-un accident rutier produs la 22 mai 2018, in apropiere de capitala Budapesta, intr-un accident in care a fost implicat un microbuz inmatriculat in Romania. Potrivit Ambasadei Romaniei la Budapesta, microbuzul s-ar fi angajat cu viteza excesiva intr-o depasire si a intrat in coliziune frontala intr-un camion care se deplasa pe […] Post-ul CRONOLOGIE| Cele mai grave accidente produse in Ungaria in care au fost impicati romani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Noi informatii socante despre soferul care a provocat tragedia din Ungaria

publicat 2018-05-23 11:45:02 (Antena3)
Noi informatii socante despre soferul care a provocat tragedia din Ungaria Au aparut noi informatii despre soferul care a porvocat tragedia din Ungaria, in care noua romani si-au pierdut viata. Petru Kalau a mai avut doua accidente grave, unul anul trecut cand a accidentat o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro