CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 82 83 Pag. urm. »

S-a intors dansatoarea-nucleara a lui Salam!

publicat 2018-06-18 23:00:07 (CanCan)
Dansatoarea preferata a lui Florin Salam stie cum sa atraga atentia cand se afla in public. (Console si accesorii gaming) Femeia care ar fi iritat-o, in trecut, la culme pe Roxana Dobre si-a etalat formele de invidiat la piscina. CANCAN.RO, SITE-UL NR.1 DIN ROMANIA, va prezinta imagini exclusive cu senzuala bruneta, cunoscuta drept  "dansatoarea-nucleara". (CITEȘTE ȘI: CEA […] The post S-a intors dansatoarea-nucleara a lui Salam! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Discutiile in contradictoriu dintre CHEFI continua! Florin Dumitrescu, suparat pe colegi: "V-ati aliat impotriva mea". Chef Sorin: "Sunt orgoliile noastre in joc"

publicat 2018-06-18 22:30:01 (Antena-1)
Florin Dumitrescu ii acuza pe colegii sai ca nu voteaza cum trebuie farfuriile. Cheful considera ca poate fi batut doar daca ceilalti doi fac o alianta. ...continuare.

Florin Iordache anunta URGENTA din spatele votului pentru modificarea Codului de procedura penala

publicat 2018-06-18 22:00:03 (Click)
Florin Iordache anunta URGENTA din spatele votului pentru modificarea Codului de procedura penala Presedintele Comisiei pentru legile Justitiei, deputatul social-democrat Florin Iordache, a declarat, luni, in plenul Camerei, ca PSD doreste prin initiativa de modificare a Codului de procedura penala sa puna capat abuzurilor si a indemnat parlamentarii din Opozitie sa ignore Citeste mai departe... ...continuare.

Cearta intre cei trei chefi! Florin Dumitrescu a "explodat" de fata cu toata lumea: "Nu sunt suparat, sunt inversunat!"

publicat 2018-06-18 20:30:02 (Antena-1)
In urma eliminarii din editia trecuta, Florin Dumitrescu este nemultumit de jurizarea celor doi colegi, Sorin Bontea si Catalin Scarlatescu. ...continuare.

Florin Iordache, legat de modificarile Codului de procedura penala: "Vrem sa punem capat abuzurilor"

publicat 2018-06-18 19:45:02 (Antena3)
Florin Iordache, legat de modificarile Codului de procedura penala: Vrem sa punem capat abuzurilor Presedintele Comisiei pentru legile Justitiei, deputatul social-democrat Florin Iordache, a declarat, luni, in plenul Camerei, ca PSD doreste prin initiativa de modificare a Codului de procedura penala sa puna... ...continuare.

Recital de tupeu marca Ioradche: a trecut de la "alta intrebare" la "nicio intrebare"

publicat 2018-06-18 17:30:15 (Realitatea-TV)
Recital de tupeu marca Ioradche: a trecut de la "alta intrebare" la "nicio intrebare" Recital de tupeu pe holurile Parlamentului, marca Florin Iordache. Dupa ce comisa pe care o conduce a dat o noua l Daca in urma cu un an si ceva, dupa izbucnirea scandalului legat de controversata ordonanta 13, Florin Iordache isi facuse un stil de a neglija presa cu celebra formula "alta intrebare", acum deputatul si-a schimbat strategia.Florin Iordache a trecut in viteza pe langa jurnalisti, far sa raspunda niciunei intrebari si ridicand uimit din umeri, ca si cum nimic deosebit nu s-ar fi... ...continuare.

Ce sa alegi de la automatul cu mancare ca sa nu te ingrasi

publicat 2018-06-18 16:30:17 (Realitatea-TV)
Ce sa alegi de la automatul cu mancare ca sa nu te ingrasi Iata ce sa mananci de la automat ca sa nu te ingrasi atunci cand iesi in oras si nu ai mancat sau ai plecat fara pachet la serviciu    alune , nuci, mixuri de stafide    covrigei cu seminte    batoane cu fibre    popcorn    salam de biscuitiSursa: doctorulzilei.ro ...continuare.

Chef Florin Dumitrescu dezvaluie secretul celei mai bune salate de vinete

publicat 2018-06-18 12:45:02 (Antena3)
Chef Florin Dumitrescu dezvaluie secretul celei mai bune salate de vinete     Chef Florin Dumitrescu isi aminteste cu drag cum facea 30-40 kg de vinete zilnic si a impartasit secretul unei salate de vinete perfecte cu fanii emisiunii "Chefi la... ...continuare.

Gheorghe Hurloi a murit la 62 de ani. Fostul fotbalist fusese diagnosticat cu cancer la ficat

publicat 2018-06-17 18:30:02 (CanCan)
Este doliu in sportul din Romania! Gheorghe Hurloi, un simbol al fotbalului din Bistrita, a murit astazi, dupa o lunga si grea suferinta cu o boala teribila. El avea 62 de ani si, pe vremea cand activa, a scris istorie la U Cluj, CFR si Gloria Bistrita. Gheorghe Hurloi a murit Fostul sportiv a incetat […] The post Gheorghe Hurloi a murit la 62 de ani. Fostul fotbalist fusese diagnosticat cu cancer la ficat appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Incident neobisnuit in Indonezia. Un barbat a murit strivit de sicriul mamei sale

publicat 2018-06-17 16:15:17 (Libertatea)
Incident neobisnuit in Indonezia. Un barbat a murit strivit de sicriul mamei sale Un barbat a murit strivit de sicriul mamei sale, care a cazut de pe turnul funerar in timpul ceremoniei inmormantarii, pe insula Celebes din Indonezia. Victima a murit cateva ore dupa incident, la spital, scrie AFP citand politia locala. Incidentul s-a produs in momentul in care carausii au ridicat sicriul pe o scara de bambus […] Post-ul Incident neobisnuit in Indonezia. Un barbat a murit strivit de sicriul mamei sale apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 82 83 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro