WTA RABAT // Ana Bogdan, invinsa de Johanna Konta la Rabat: romanca a revenit incredibil in setul doi, dar a fost coplesita in decisiv

publicat 2019-05-01 19:32:04 (Gazeta Sporturilor)

WTA RABAT // Ana Bogdan, invinsa de Johanna Konta la Rabat: romanca a revenit incredibil in setul doi, dar a fost coplesita in decisiv Ana Bogdan (132 WTA) a fost eliminata în turul II al turneului pe zgura de la Rabat (Maroc). Românca a pierdut un meci echilibrat în fata britanicei Johanna Konta (47 WTA), scor 1-6, 7-6 (6), 2-6, dupa doua ore si un minut de joc. Românca venea dupa succeusl reusit în fata lui Alize Cornet, 6-3, 6-3, dar a intrat greu în meciul de azi si a pierdut primul set cu 1-6, dupa doar 28 de minute. ...

DINAMO - CS UNIVERSITATEA 0-2 // Florin Prunea, informatii despre starea lui Eugen Neagoe: "Acum am vorbit cu el!"
Eugen Neagoe, pauza 6 luni?! Dinamo pare obligata sa-si caute antrenor » 5 nume de posibili tehnicieni
Palmeiras, la un pas de tragedie » A ratat doua aterizari in Argentina din cauza vantului puternic!
Costin Ștucan despre mesajul PCH pentru Dinu
Declaratiile medicului de la Floreasca privind starea lui Neagoe
Bokor despre Eugen Neagoe la GSP Live
Straton, discutii aprinse cu fanii lui Dinamo
Medicii dau ultimele informatii despre starea lui Eugen Neagoe
Conferinta lui Corneliu Papura de la finalul meciului cu Dinamo
Cornel Dinu a desfiintat PCH, dupa momentele critice cu Neagoe: "Au facut afacere din Hildan! Salbaticii astia fac legea la Dinamo"
SEPSI - FCSB, liveTEXT de la 21:00 Bogdan Andone vrea sa confirme startul bun de sezon! Echipele probabile + cote
TRAGERE LA SORȚI CHAMPIONS LEAGUE // liveTEXT de la 13:00 » CFR Cluj isi afla posibila adversara din turul III al Ligii
DINAMO - CS UNIVERSITATEA 0-2 // "Capitanul" Dan Nistor nu mai rezista: "Jucatorilor le e frica sa iasa pe drum! Neagoe era intins si ei injurau, parca suntem in Evul Mediu"
DINAMO - U CRAIOVA 0-2 // Jucatorii Craiovei, petrecere in vestiar dupa victoria cu Dinamo: "Da, am pus muzica!"
Andrei Vlad s-a alaturat listei interminabile de accidentati de la FCSB » N-a facut deplasarea pentru meciul cu Sepsi