WIMBLEDON. Serena Williams s-a calificat in turul secund la Wimbledon » Revenire senzationala in setul secund + cu cine joaca in turul urmator

publicat 2018-07-02 20:15:08 (Gazeta Sporturilor)

WIMBLEDON. Serena Williams s-a calificat in turul secund la Wimbledon » Revenire senzationala in setul secund + cu cine joaca in turul urmator Serena Williams (181 WTA), favorita 25 la Wimbledon, s-a calificat fara mari emotii în turul secund al turneului de Mare Șlem de la Wimbledon. Americanca a învins-o în primul tur pe olandeza Arantxa Rus (105 WTA), scor 7-5, 6-3, dupa o ora si 30 de minute de joc.   Vezi aici o galerie foto cu Serena Williams din meciul de azi Serena a început furtunos meciul si a reusit sa faca break la primul game pe serviciu al olandezi. ...

FCSB - DUNAREA CALARAȘI 2-0 // Fotbalistii lui Dica au tras concluzia: "E bine la Voluntari! Spectatori putini erau si pe Arena Nationala"
Florin Tanase nu simte lipsa Arenei Nationale si explica de ce se simte bine la Voluntari: "E acelasi lucru"
Cristiano Ronaldo, inca un gol pentru Juventus in Serie A, la 4 zile dupa eliminarea cu Valencia din Liga
Dica isi cearta atacantii dupa 2-0 cu Dunarea: "Imi doresc sa marcam mai mult" + De ce a fost schimbat Florin Tanase la pauza
Dan Alexa: "I-am pus probleme Stelei, dar am facut greseli nepermise"
FCSB - Dunarea Calarasi 2-0 // Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului de la Voluntari
Dan Alexa, multumit de jocul Dunarii: "I-am pus probleme Stelei"
Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului » Patronul FCSB a ras de antrenorul Dunarii
BARCELONA - GIRONA // FOTO + VIDEO Pique egaleaza in minutul 63 » Catalanii joaca in inferioritate
Spectacol total! Ludogoret rastoarna tabela, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Spectacol total! Revenire de senzatie a lui Ludogoret, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Ovidiu Ionescu, dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"
Primele reactii ale lui Ovidiu Ionescu dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"
EXCLUSIV Dezvaluiri incendiare din culisele negocierilor Niculescu - Negoita: "Sa nu mai aud de Danciulescu in viata mea!"
Primele declaratii ale lui Claudiu Niculescu ca antrenor al lui Dinamo: "In privinta lui Nistor voi vorbi si cu Bratu"