CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

WIMBLEDON. FOTO Serena Williams s-a calificat in turul secund la Wimbledon » Revenire senzationala in setul secund + cu cine joaca in turul urmator

publicat 2018-07-02 20:30:08 (Gazeta Sporturilor)

WIMBLEDON. FOTO Serena Williams s-a calificat in turul secund la Wimbledon » Revenire senzationala in setul secund + cu cine joaca in turul urmator Serena Williams (181 WTA), favorita 25 la Wimbledon, s-a calificat fara mari emotii în turul secund al turneului de Mare Șlem de la Wimbledon. Americanca a învins-o în primul tur pe olandeza Arantxa Rus (105 WTA), scor 7-5, 6-3, dupa o ora si 30 de minute de joc.   Vezi aici o galerie foto cu Serena Williams din meciul de azi Serena a început furtunos meciul si a reusit sa faca break la primul game pe serviciu al olandezi. ...

ASTRA - FCSB 1-0. Patronul Astrei exulta dupa surpriza debutului de sezon: "O sa aveti mari surprize!"
ASTRA - FCSB 1-0. Gigi Becali despre Dica: "E toba de carte, dar eu am dat 5 milioane pe doi jucatori care au iesit la pauza"
ASTRA - FCSB 1-0. Primul meci, Becali s-a saturat! "Gata, astia 3 trec pe banca! Sa fie batjocura pana la capat!"
ASTRA - FCSB 1-0. EXCLUSIV Ce s-a intamplat la vestiare imediat dupa finalul partidei » Ce prima au primit giurgiuvenii
ASTRA - STEAUA 1-0. EXCLUSIV Ce s-a intamplat la vestiare imediat dupa finalul partidei » Ce prima au primit giurgiuvenii
Florin Tanase: "Nu am fost precisi, eram mai buni in perioada de pregatire"
ASTRA - FCSB 1-0. MM Stoica isi face praf jucatorii: "Mi-e jena! Ar trebui sa se uite cu jena in conturi" + Cine sunt cei 3 care au scapat
ASTRA - FCSB 1-0. Verdict drastic: "Cel mai prost meci din ultimii 5 ani! Nu a fost niciun 4-3-3! Ovidiu Popescu a jucat fundas dreapta, acest «ceva» e praf"
ASTRA - FCSB 1-0. Verdict drastic: "Este cel mai prost meci din ultimii 5 ani pentru FCSB. Sistemul 4-3-3 s-a facut praf dupa 3 minute"
ASTRA - FCSB 1-0: Nicolae Dica nu iarta evolutia elevilor sai: "Asa nu putem sa continuam!"
FOTO Azdren Llullaku, declaratie politica dupa gol » "Calaul" celor de la FCSB s-a bucurat ca Shaqiri si Xhakaa
ASTRA - FCSB 1-0. 4 concluzii dupa primul esec » La ce s-a gandit Dica? Cine e vinovatul de serviciu si analiza lui Morutan si Qaka
FOTO Galeria celor de la FCSB a parasit stadionul la pauza meciului cu Astra! Care ar fi adevaratul motiv
ASTRA - FCSB. 6 stiri blitz de la Giurgiu » Transfer chiar inaintea meciului, peluza goala si absenta de marca
Finalista de la BRD Bucharest Open o apara pe Mihaela Buzarnescu: "Știu cum e sa vorbesti cu tine intr-un mod nu prea frumos"