CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

VIDEO+FOTO Dribling spectaculos reusit de rusi la golul de 2-0 » Cheryshev "a trimis la plimbare" doi adversari

publicat 2018-06-14 19:00:13 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO+FOTO Dribling spectaculos reusit de rusi la golul de 2-0 » Cheryshev a trimis la plimbare doi adversari Rusia a facut ce a vrut în prima repriza a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizeaza si dupa primele 45 de minute avea 2-0 cu Arabia Saudita. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însa reusita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superba. Rusii au scapat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însa i-a driblat spectaculos si a sutat la coltul scurt. ...

Dinamo, oferta surprinzatoare pentru un fotbalist de la rivala » Raspunsul jucatorului si ce oferte mai are
EXCLUSIV Reghecampf n-a mai rezistat! Replica dura dupa acuzatiile celor de la FRF: "Daca ei ma numesc antrenor-impresar, despre Contra ce zic?"
Tragere la sorti pentru Europa League » FCSB si Viitorul isi afla adversarele din preliminarii de la ora 14:00
Ce scriu azi ziarele de sport din lume (20 iunie 2018)
Simona Halep vorbeste deschis despre persoana care i-a schimbat viata si cariera: "Este grozav! Sunt mai fericita si zambesc mai mult"
EXCLUSIV Dezvaluiri din culise! Gigi Becali a dat afara antrenorul unei echipe din Liga 1!
Se face! CFR Cluj primeste o suma importanta pentru un jucator! Mara a recunoscut transferul
S-au tras grupele! Care sunt cei 5 adversari pe care ii poate intalni Viitorul! Tragerea la sorti pentru turul 1 si 2 e miercuri: adversari posibili si pentru FCSB
VIDEO Avem filmarea! Scandal in sala de judecata » Talpan a urlat de nervi la sedinta AMFB: "Incercati sa musamalizati cazul"
VIDEO Talpan a urlat de nervi la sedinta AMFB! "Incercati sa musamalizati cazul"
Comisia de Apel a AMFB a amanat decizia in razboiul Rapid - Steaua! EXCLUSIV Florin Talpan nu renunta: "Tot ce au depus ei e nul"
CS U Craiova a dat lovitura! Suma uriasa pe care a obtinut-o in urma vanzarii lui Screciu
Renegatul de la CM 2018 » Acuzat ca spala bani pentru cartelurile mexicane, Rafa Marquez nu poate nici macar sa bea aceeasi apa ca restul echipei
FOTO Emotii mari pentru brazilieni! Ce s-a intamplat cu Neymar la antrenamentul de azi
Dauna totala » Un artist care e asteptat la Bucuresti a fost pradat de 780.000 de dolari la Mondial!