Traficul rutier pe Bulevardul Kiseleff, restrictionat cu ocazia mitingului transportatorilor din Piata Victoriei

publicat 2019-02-12 18:15:18 (Romania TV)

Traficul rutier pe Bulevardul Kiseleff, restrictionat cu ocazia mitingului transportatorilor din Piata Victoriei Potrivit unui comunicat al Brigazii Rutiere transmis, marti, se va permite circulatia pe ambele sensuri ale strazii Arh. Ion Mincu. "Incepand cu ora 6.30, circulatia in Piata Victoriei va fi resistematizata, prin asigurarea traficului rutier pe doua benzi de circulatie pe sens, in fata Guvernului Romaniei, intre bulevardul Aviatorilor si calea Victoriei, respectiv bulevardul Lascar Catargiu, asigurandu-se circulatia pe calea Victoriei, bulevardul Ion Mihalache, strada Buzesti si bulevardul Lascar Catargiu.

Alte stiri de la Romania TV:

Jean Todt, ANUNT-BOMBA despre starea lui Michael Schumacher. LOVITURA DE TEATRU: ce se intampla cu fostul MARE CAMPION
Ministerul Finantelor a imprumutat joi 410 milioane lei de la banci la o dobanda de 4,27% pe an
Dan Alexa, la MOMENTUL ADEVARULUI. Ce spune de relatia cu Anamaria Prodan si care este MOTIVUL pentru care A DIVORTAT
Legea privind stabilirea bazei de calcul al contributiei de asigurari sociale datorate de angajatori, trimisa la reexaminare
Un lider important al ALDE si-a anuntat demisia din partid
O noua tragedie aviatica. Prabusire urmata de explozie a unei aeronave
SIMONA HALEP BELINDA BENCIC (ora 17:00) LIVE STREAM VIDEO ONLINE in sferturile de finala ale turneului de la DUBAI
PROGNOZA METEO pentru Bucuresti: ploi si vant, apoi lapovita si ninsoare incepand de vineri
BREAKING NEWS: ALERTA METEO: ANM anunta ca se depune strat nou de zapada
HOROSCOP 22 februarie 2019. Se simte adiere de weekend
O noua amanare in procesul presedintelui Consiliului Judetean Harghita, Borboly Csaba
Ciorbea, despre Ordonanta Toader: Si Dumnezeu a facut lumea in sase zile si in a saptea s-a odihnit. Aveti rabdare
IRES. Perspectiva sumbra asupra scolii romanesti: dese schimbari de strategie, birocratie si absenta dotarilor
Meci dramatic la Dubai. Karolina Pliskova a fost eliminata dupa ce a condus cu 5-1 in setul decisiv
Concedieri colective in Romania. Mai multe companii au anuntat ca isi opresc activitatea sau se relocheaza punctele de lucru