Toti nordicii sunt de acord: "In Romania va fi meciul-cheie pentru locul 2"

publicat 2019-09-09 09:30:06 (Gazeta Sporturilor)

Toti nordicii sunt de acord: In Romania va fi meciul-cheie pentru locul 2 Suedia si Norvegia au incheiat la egalitate, scor 1-1, meciul din preliminariile EURO 2020, iar nordicii considera ei se lupta pentru calificare cu Romania, la Bucuresti.  Dupa acest egal de la Stockholm, suedezii inca mai au un punct in fata "tricolorilor". Totusi, si ei, si ceilalti nordici sunt convinsi ca locul 2 se va decide la Bucuresti. "In Romania se va juca meciul-cheie", a declarat Mikael Lustig, fundasul dreapta al galben-albastrilor. ...

CRAIOVA - FCSB // Mihai Stoica, neiertator cu Bogdan Vintila: "Nici nu stiam ca antreneaza"
CRAIOVA - FCSB // VIDEO Loredana Groza, cel mai fierbinte suporter al Craiovei: "Hai, Piti! Sunt convinsa ca vom castiga"
CRAIOVA - FCSB // MM Stoica, devastator in ziua derby-ului toamnei! Ironii in serie la adresa lui Victor Piturca si a fanilor olteni
ROMANIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // VIDEO "Tricolorii" au cedat din nou, chiar daca au castigat primul set de la startul competitiei
ROMANIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // "Tricolorii" au cedat din nou, chiar daca au castigat primul set de la startul competitiei
ROMANIA - ITALIA 1-3 // "Tricolorii" au cedat din nou, dar au castigat primul set de la Campionatul European
CRAIOVA - FCSB // Legenda stelista Gabi Balint are o favorita certa in derby: "Ma leaga mai multe de Craiova"
FC Arges - Rapid 0-2 // VIDEO Daniel Pancu a dezvaluit discutia avuta cu primarul Tudorache: "L-am intrebat: «Cand numarati pana la 3?»" + Replica edilului
SPANIA - ARGENTINA 95-75 // VIDEO Baschetul mondial are o noua regina! Spania s-a impus autoritar in marea finala cu Argentina
FC ARGEȘ - RAPID 0-2 // Nicolae Dica pune la indoiala victoria giulestenilor si anunta: "Nu plec nici daca pierd 10 meciuri la rand!"
CRAIOVA - FCSB // Constantin Schumacher le bate obrazul fanilor olteni: "Voiau ca echipa sa piarda doar pentru ca Papura sa fie demis"
VIDEO Gica Hagi, revoltat de ceea ce se intampla la "nationala": "Mai mult respect fata de numarul 10" + Cum ar fi procedat "Regele"
CRAIOVA - FCSB, raiul bisnitarilor! Bilete de 5 ori mai scumpe
GENOA - ATALANTA 1-2 // VIDEO Ionut Radu a primit un gol spectaculos in ultimul minut! Portarul a avut totusi 3 interventii decisive
VIDEO Genoa a pierdut dupa ce Ionut Radu a primit un gol spectaculos in ultimul minut! Portarul roman a avut 3 interventii decisive