Toni Conceicao ia atitudine in razboiul de culise de la CFR: "Avem nevoie de asta!" + Laude pentru un jucator: "E un mare profesionist"

publicat 2018-10-06 23:45:06 (Gazeta Sporturilor)

Toni Conceicao ia atitudine in razboiul de culise de la CFR: Avem nevoie de asta! + Laude pentru un jucator: E un mare profesionist Toni Conceicao, antrenorul lui CFR Cluj, s-a declarat extrem de multumit dupa victoria reusita pe terenul Astrei Giurgiu, 2-1. Acesta a comentat si plecarea lui Iuliu Muresan din club.  "Am jucat bine în prima repriza, am facut un joc foarte bun. Jucatorii au avut atitudine si sunt multumit. Deac e un mare profesionist. A stat departe de teren 3 luni, dar a facut o recuperare intensa cu fizioterapeutul. A intrat bine în meci, sunt fericit. ...

Flavius Stoican are planuri mari dupa setul de la Chiajna. Victorie cu dedicatie pentru Poli
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Cate goluri ii trebuie Elizei Buceschi in finala mica pentru a iesi golgeterul Euro
VIDEO Tehnologie futurista aplicata in premiera la Europeanul de handbal » Danezii "o au pe Neagu la degetul mic" :)
Jucatorii Chiajnei, distrusi dupa ce au luat 6 de la Iasi: "Asta nu mai e un dus rece, e o baie"
Andrei Cristea, despre golul 100 reusit in Liga 1: "In anul centenar, eu am centenarul meu" :)
Alexandru Tudor, dupa retragerea oficiala din arbitraj: "Acest meci cu 9 goluri e un dar de la Dumnezeu"
Andrei Cristea dupa golul 100 reusit in Liga 1: "In anul centenar eu am centenarul meu" :)
Alexandru Tudor, prima reactie dupa retragerea oficiala din arbitraj: "Acest meci cu 9 goluri e un dar de la Dumnezeu"
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Crina Pintea a rabufnit la interviu: "Nu ma mai gandesc la bronz! Asa nu se poate!"
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Crina Pintea stie cum s-a pierdut semifinala: "Daaa, sincer, am pus mana pe ea, e un puf!"
FOTO INCREDIBIL! Romania va infrunta un fost rugbist la CM de handbal feminin » Cantareste 113 kg si a iscat un scandal URIAȘ
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Alexandru Dedu, presedintele FRH: "Datorita noua mai luptam pentru o medalie"
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Alexandru Dedu, presedintele FRH: "Datorita noua si cu meritele noastre mai luptam pentru o medalie"