Start excelent de sezon pentru Juventus! Ce a postat Cristiano Ronaldo imediat dupa meci

publicat 2020-09-21 09:15:07 (Gazeta Sporturilor)

Start excelent de sezon pentru Juventus! Ce a postat Cristiano Ronaldo imediat dupa meci Juventus a castigat meciul de debut in noua stagiune din Serie A, impotriva Sampdoriei, scor 3-0. Cristiano Ronaldo (35 de ani) si-a trecut si el numele pe lista marcatorilor, reusinde sa inscrie in minutul 88. Bianconerii au invins la scor de neprezentare Sampdoria la primul meci oficial al lui Andrea Pirlo pe banca echipei. Primul gol al partidei a fost inscris in minutul 13, de suedezul revenit in aceasta vara dupa imprumutul la Parma, Dejan Kulusevski. ...

Simona Halep are coronavirus » Cum se simte Halep si ce mesaj a trimis: "Am avut simptome usoare"
EXCLUSIV Rezultate ȘOC pentru jucatorii de la Astra la noile teste de coronavirus! Ce s-a intamplat dupa amanarea meciului cu Dinamo
EXCLUSIV Razvan Lucescu, batut in vestiar: "Eram spion, dar m-au prins doi si mi-au dat la pumni... "
Botosani - UTA: Oaspetii sunt neinvinsi de patru runde! Ce cota mare putem prinde in doar 45 de minute
Genclerbirligi - Gaziantep 0-1, liveSCORE + VIDEO ACUM » Maxim inscrie din penalty
CTP reactioneaza dupa atacurile lui MM Stoica si Alexandru Benga: "Au produs amenintari si blesteme la adresa mea"
EXCLUSIV Razvan Lucescu batut in vestiar: "Eram spion, dar m-au prins doi si mi-au dat la pumni... "
#COLECTIV. "Alt an scurs cu sufletele indurerate" » Mesajul afisat in Liga 1, la 5 ani dupa incendiul din Colectiv
Un presedinte din Liga 1 cere revenirea fanilor pe stadioane: "De ce sa nu facem ca Ungaria sau Rusia?! Pana nu ne infectam toti nu trece pandemia"
MANCHESTER CITY. Pep Guardiola si restul cluburilor din Premier League fac un apel disperat: "Avem nevoie de 5 inlocuiri"
Inter - Parma: Se descurca interistii si fara Lukaku? Ce cota excelenta putem incerca pe un pariu COMBO
Mirel Radoi primeste noi vesti proaste: un jucator convocat e infectat cu COVID-19 si rateaza urmatoarele meciuri ale nationalei
FCSB. Mirel Radoi, sfat pentru Florinel Coman: "Sa nu faca greselile mele! Poate rata un transfer"
DINAMO. Gigi Multescu primeste bani cu taraita de la spanioli: "Atat mi-au dat, dar n-am ce sa le reprosez"
Conducerea lui Dinamo, atacata din nou: "Se ingroasa gluma pentru domnii spanioli! Nu au una de un leu! Nu stiu ce a fost in capul lor"