EMAG Evaluare Nationala Bacalaureat

Spania - Italia, meciul cu afis de finala! Botoghina si Drejan revin in forta si analizeaza superduelul Olanda - Franta + Un nou concurs te pune la incercare

publicat 2024-06-21 20:30:06 (Gazeta-Sporturilor)

Spania - Italia, meciul cu afis de finala! Botoghina si Drejan revin in forta si analizeaza superduelul Olanda - Franta + Un nou concurs te pune la incercare EURO GSP revine azi, de la ora 21:30, cu o editie speciala. Alberto Botoghina si Narcis Drejan vor comenta in stilul caracteristic cel mai tare meci al zilei, Olanda - Franta.Ne vedem inainte de meci pentru a prefata intalnirea de pe Red Bull Arena, apoi la pauza, cu impresiile lasate de prima repriza, iar dupa meci, oferim concluziile acestei intalniri.Franta si Olanda, favoritele grupei D, vin dupa victorii in prima runda, insa ambele au avut de suferit. ...

Fix reteta pe care Becali n-o tolereaza! Nota 4 pentru vedeta invizibila + cine a mai dezamagit de la FCSB in duelul cu U Cluj
Sabau, cuvinte mari pentru un titular de la FCSB: "Am o apreciere deosebita pentru el, a inteles ca trebuie sa faca anumite schimbari"
"E un chin! Sistemul ar trebui regandit" » Ioan Ovidiu Sabau s-a "descarcat" in conferinta, dupa remiza cu FCSB
Donald Trump, cu sangele siroind pe fata, evacuat dupa ce s-au auzit zgomote puternice si urlete la un discurs in public!
Elias Charalambous, conferinta de presa dupa FCSB - U Cluj: "Stiu ca puteam mai mult azi, o vom face in meciurile urmatoare" + Ce zice de schimbarea lui Stefanescu
FCSB - U Cluj 1-1. Capitanul clujenilor, Dan Nistor, ar refuza un transfer la FCSB: "Nu pot, ajung sa ma cert cu nasul Pintili daca ma schimba la pauza"
Elias Charalambous, dur la conferinta: "Nu exista scuze"
FCSB - U Cluj 1-1. Mihai Lixandru, cuvinte de lauda pentru tanarul sau coechipier in ciuda unui start gresit in Liga 1: "Ma bucur pentru Musi, e venit din academie la fel ca mine. Avem nevoie de el"
Elias Charalambous, declaratii dupa FCSB - U Cluj: "Avem asteptari mari de la acest sezon, vrem sa castigam din nou campionatul"
FCSB - U Cluj 1-1. Alexandru Musi, dupa primul gol marcat pentru campioana en-titre in Liga 1: "Acum ne gandim la meciul cu Virtus" +
Alex Chipciu, declaratie surprinzatoare: "Eu in mintea mea zic ca ii ajut daca tip, dar probabil ca nu ii ajut"
FCSB - U Cluj 1-1. Ioan Ovidiu Sabau, conferinta de presa dupa un nou meci in care i-au incurcat pe elevii lui Charalambous
FCSB - U Cluj 1-1. Sabau, laude pentru Daniel Popa, fotbalistul plecat de la U Cluj la FCSB
Ce l-a nemultumit pe Ioan Ovidiu Sabau la FCSB - "U" Cluj: "Sunt semne clare ca mai avem de lucru"
Gigi Becali s-a enervat dupa FCSB - U Cluj si anunta: "Aduc atacant" + "Pe ei doi nu-i mai schimb niciodata"

© Copyright 2000-2024 iStorm. Toate drepturile rezervate.