Simona Halep, prima reactie dupa calificarea in sferturile Kremlin Cup: "Știam ca va fi greu sa termin in doua seturi" » Ce gluma a facut

publicat 2021-10-21 21:15:09 (Gazeta Sporturilor)

Simona Halep, prima reactie dupa calificarea in sferturile Kremlin Cup: Știam ca va fi greu sa termin in doua seturi » Ce gluma a facut Simona Halep (30 de ani, 19 WTA) s-a calificat in sferturile de la de la Kremlin Cup, dupa ce a trecut de Veronika Kudermetova (24 de ani, 32 WTA), scor 6-1, 7-6(4). Simona Halep o va intalni pe Maria Sakkari (26 de ani, 7 WTA). Aceasta a trecut in optimi de Anna Kalinskaya (6-2, 1-0), dupa ce adversara s-a retras in setul doi.Meciul se va juca vineri, in jurul orei 16:00 si va fi liveTEXT pe GSP. ...

Oferta pusa de masa de FRF pentru Dan Petrescu » Cum se compara salariul propus de Federatie cu cel pe care "Bursucul" il are la CFR Cluj
La sprit cu rivalul! Mititelu jr. a petrecut cu Gabi Tamas inainte de meciul direct
Gary Lineker sare in apararea lui Cristiano Ronaldo, jignit dupa "dubla" cu Arsenal: "Lipsit de respect, ridicol!"
Catalin Munteanu, invitatul zilei la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
Meci incredibil in Serie A, decis in minutul 90+9: 8 goluri si 3 eliminari! Ștefan Radu, implicat
Mihai Stoica e contrariat de negocierile dintre FRF si Dan Petrescu: "CFR nu vrea niciun ban? Devine sponsorul Federatiei?"
Mihai Stoica a explicat de de FCSB - UTA se joaca fara spectatori: "Ieri si azi ne-au anuntat"
Reghe inca e marcat: "M-am enervat cu FCSB pentru tot campionatul!"
Gol din alta galaxie in Liga Campionilor la futsal » Toti au ramas masca la procedeul inventat de un iranian
"Perla" de la FCSB care devine Mbappe! Avem cifrele: e langa Salah si Sane
Suspendat, Tadici ataca: "E totul exagerat si cu un substrat" » Ce planuieste antrenorul
CSO Filiasi - CSU Craiova, ultimul "sfert" din Cupa Romaniei » Echipele de start
De ce amana Dan Petrescu raspunsul final catre FRF: "De asta trage de timp!"
Peluza Nord se intoarce impotriva FCSB-ului: "In ce lume traiesc conducatorii nostri?! E hilar!"
Veszprem - Dinamo » Test infernal pentru campioana Romaniei! Situatia din grupa B a Ligii Campionilor