SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Muguruza e marea sperietoare din drumul spre finala » Revenirea care i-a schimbat destinul "Toti vrem ca Brad Pitt si Jennifer Aniston sa fie din nou impreuna"

publicat 2020-01-28 19:16:06 (Gazeta Sporturilor)

SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Muguruza e marea sperietoare din drumul spre finala » Revenirea care i-a schimbat destinul Toti vrem ca Brad Pitt si Jennifer Aniston sa fie din nou impreuna Garbiñe Muguruza (32 WTA), fost lider mondial si detinatoare a doua trofee de Mare Șlem, e din nou in sferturi de finala intr-un turneu major, dupa o pauza de aproape doi ani. Iberica poate fi adversara Simonei Halep (28 de ani, 3 WTA) in semifinalele Australian Open. Simona Halep joaca miercuri dimineata, de la ora 02:00, cu Anett Kontaveit (24 de ani, 31 WTA) in sferturile Australian Open 2020. ...

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Ons Jabeur, deceptionata dupa meciul cu Simona Halep: "Anul trecut probabil ca eram fericita! Acum simt frustrare"
FOTO EXCLUSIV Luana Rednic ii raspunde lui Victor Becali: "Steliano m-a intrebat daca tata are nevoie de un fundas" » GSP a obtinut conversatia dintre Luana si Filip
Duel tare pentru Romania! Nationala masculina joaca impotriva Spaniei in calificarile pentru FIBA EuroBasket 2021
CFR CLUJ - FC SEVILLA, liveTEXT de la 19:55 » Vrem o minune! Echipa lui Dan Petrescu joaca azi cel mai tare meci din ultimii ani » Echipe probabile + cele mai tari cote
CFR CLUJ - FC SEVILLA // VIDEO+FOTO Caterinca si supercalitate » Ce s-a intamplat la antrenamentul oficial al andaluzilor
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joaca joi cu Aryna Sabalenka in sferturi la Dubai: "Trebuie sa fiu puternica" » La ce ora incepe meciul
SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reactie dupa victoria cu Ons Jabeur: "Parca am fost la un meci de fotbal" » Ce spune despre accidentare
SIMONA HALEP - ONS JABEUR // Cristian Tudor Popescu, verdict dupa victoria chinuita a Simonei Halep: "Au fost niste greseli greu de descris, cauza e una psihica"
SIMONA HALEP - ONS JABEUR // Cristian Tudor Popescu, verdict dupa victoria chinuita a lui Halep: "Au fost niste greseli greu de descris, cauza e una psihica"
Antrenament FC Sevilla, inaintea meciului din Europa League contra CFR-ului
Conferinta de presa Julen Lopetegui, antrenor Sevilla, inaintea meciului de maine seara contra CFR-ului
Victor Becali pune tunurile pe Mircea Rednic: "Sa semneze toata tara cu Luana!" » De unde a pornit scandalul
GSP Live // Iuliu Muresan si Costin Ștucan discuta despre CFR - FC Sevilla, joi dimineata, de la 09:01
SIMONA HALEP - ONS JABEUR // FOTO Halep, probleme medicale la Dubai! Durerile la spate i-au dat emotii Simonei
CFR CLUJ - FC SEVILLA // VIDEO Julen Lopetegui a analizat meciul din "Gruia": "CFR e o echipa buna, dar am venit cu intentia sa castigam" » Ce a spus despre Dan Petrescu