SEPSI - FCSB 4-2 // Cornel Dinu, in forma maxima: "Baiatul asta nu mai are nimic cu fotbalul. Pe Becali l-as tine numai in Biserica"

publicat 2018-12-06 23:00:47 (Gazeta Sporturilor)

SEPSI - FCSB 4-2 // Cornel Dinu, in forma maxima: Baiatul asta nu mai are nimic cu fotbalul. Pe Becali l-as tine numai in Biserica FCSB a pierdut miercuri fara drept de apel în deplasarea de la Sepsi, scor 2-4. Cornel Dinu ironizeaza formatia pregatita de Nicolae Dica si nu îl iarta nici pe Gigi Becali. "Am auzit niste argumentari din partea celor de la FCSB care sunt puerile. Baietii de la Sepsi n-au jucat tot pe terenul ala? Ei nu alunecau?FCSB n-a contat în prima repriza. Cu Man, cu toti jucatorii de 40 de milioane de euro, n-a avut nicio ocazie de a marca. ...

FOTO "Lordul" schimba des modelele » Bendtner a cucerit trei manechine de top in doar cateva luni!
Declaratie in premiera despre celebra gafa a lui Gerrard din 2014: "N-am spus asta niciodata pana acum"
Mircea Rednic se misca repede! Doua nume pentru a-l inlocui pe Penedo
Dubla la inceputul sezonului » Francesco Friedrich, un nou record
Invitat de marca la GSP LIVE miercuri dimineata! Unul dintre cei mai talentati fotbalisti romani vine la emisiunea lui Costin Ștucan
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Ambros Martin cere atentie la decisivul cu Ungaria: "Are un stil asemanator cu Spania"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // A terminat meciul cu mana infasurata intr-un prosop, dar e cu gandul numai la meciul decisiv, cu Ungaria, de azi: "Ne ajunge egalul? Nu conteaza asta"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Concluziile lui Ambros Martin dupa victoria cu Spania! Atentie la Ungaria: "Are un stil asemanator"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Urmele unui succes muncit teribil. A terminat meciul cu mana infasurata intr-un prosop, dar e cu gandul numai la Ungaria: "Ne ajunge egalul? Nu conteaza asta"
Chindia Targoviste nu si-a luat gandul de la promovare. Ce a zis Viorel Moldovan
liveSCORE ACUM Norvegia face SPECTACOL cu Olanda. Repriza a doua merge in aceeasi directie
liveSCORE ACUM Norvegia face SPECTACOL cu Olanda. Diferenta halucinanta la pauza
liveSCORE ACUM Norvegia face SPECTACOL cu Olanda
EXCLUSIV Interviu cu Crina Pintea, care a izbucnit in lacrimi la finalul meciului cu Spania + secretul unui tatuaj cu Tour Eiffel: "N-are legatura cu turneul"