Romania, victorie la MAXIM, in prelungiri cu Lituania: ne batem cu sarbii la primul loc

publicat 2018-10-12 06:45:02 (Click)

Romania, victorie la MAXIM, in prelungiri cu Lituania: ne batem cu sarbii la primul loc Reprezentativa Romaniei a invins cu 2-1, in meciul din deplasare cu Lituania, contand pentru etapa a treia a grupei 4, seria C a Ligii Natiunilor.Primul gol a fost marcat de Alexandru Chipciu, in minutul 13. Chipciu a inscris din noua metri, din alunecare, dupa o pasa de la Mitrita. Citeste mai departe...

Alte stiri de la Click:

Confiscare RARISIMA a vamesilor: Au gasit sute de mii de prezervative
Simona Halep vrea sa renunte la interventiile antrenorului in timpul meciurilor: Nu l-a luat, la Moscova, pe Darren Cahill
Documentar INCENDIAR - Afacerile lui Liviu Dragnea, sub lupa
ȘOCANT! Actul care dovedeste ca in Romania a aparut formula parinte 1 si parinte 2
RAZBOI TOTAL in PSD - Ioana Bran ii raspunde lui Adrian Țutuianu dupa ce a facut-o incompetenta
Fumatul si poluarea afecteaza GRAV plamanii
Poezie a lui Toparceanu, 'REINVENTATA' in manual. Invatatoare: Cum sa le cer elevilor varianta masacrata?
Danut Andrusca citeaza din clasici romani pentru a le raspunde contestatarilor
Ianis Hagi si Denis Man sunt doriti de liderul din Spania
Ludovic Orban pregateste EXECUȚIILE in PNL: 'Partidul se revolta, abia am stapanit conducerea partidului sa nu dicteze sanctiuni'
Tariceanu, anunt de ULTIMA ORA - Senatul a aprobat trimiterea unui punct de vedere la CCR pe conflictul Parlament-PICCJ
Ambasadorul SUA, schimbare de discurs dupa decizia CCR pe Codul de Procedura Penala: 'Am fost preocupati de modificarile aduse'