ROMANIA - MALTA 1-0 / Ce facea Cosmin Contra cand a dat Puscas gol: "Nu l-am vazut" + De ce spune ca "a fost un haos" in meciul cu Malta

publicat 2019-09-09 10:15:05 (Gazeta Sporturilor)

ROMANIA - MALTA 1-0 / Ce facea Cosmin Contra cand a dat Puscas gol: Nu l-am vazut + De ce spune ca a fost un haos in meciul cu Malta Selectionerul Cosmin Contra a vorbit la conferinta de presa dupa victoria Romaniei in fata Maltei, 1-0, despre golul cu capul al lui George Puscas pe care nu l-a vazut.  "Eram intors la golul lui Puscas, nu l-am vazut. Chiar voiam sa spun ceva unui secund si nu am vazut golul", a marturisit Cosmin Contra la conferinta de presa. ...

Vocile Gazetei » Derby-ul Craiova - FCSB, comentat live pe GSP de Dan Udrea, Alin Buzarin si Remus Raureanu
CRAIOVA - FCSB // Tertipul prin care Victor Piturca vrea sa faca praf regula U21
CRAIOVA - FCSB // Victor Piturca socheaza la debut! Luis Emanuel Nitu, un pusti debutant de 18 ani, aruncat in lupta!
CRAIOVA - FCSB // Mihai Stoica, neiertator cu Bogdan Vintila: "Nici nu stiam ca antreneaza"
CRAIOVA - FCSB // VIDEO Loredana Groza, cel mai fierbinte suporter al Craiovei: "Hai, Piti! Sunt convinsa ca vom castiga"
CRAIOVA - FCSB // MM Stoica, devastator in ziua derby-ului toamnei! Ironii in serie la adresa lui Victor Piturca si a fanilor olteni
ROMANIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // VIDEO "Tricolorii" au cedat din nou, chiar daca au castigat primul set de la startul competitiei
ROMANIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // "Tricolorii" au cedat din nou, chiar daca au castigat primul set de la startul competitiei
ROMANIA - ITALIA 1-3 // "Tricolorii" au cedat din nou, dar au castigat primul set de la Campionatul European
CRAIOVA - FCSB // Legenda stelista Gabi Balint are o favorita certa in derby: "Ma leaga mai multe de Craiova"
FC Arges - Rapid 0-2 // VIDEO Daniel Pancu a dezvaluit discutia avuta cu primarul Tudorache: "L-am intrebat: «Cand numarati pana la 3?»" + Replica edilului
SPANIA - ARGENTINA 95-75 // VIDEO Baschetul mondial are o noua regina! Spania s-a impus autoritar in marea finala cu Argentina
FC ARGEȘ - RAPID 0-2 // Nicolae Dica pune la indoiala victoria giulestenilor si anunta: "Nu plec nici daca pierd 10 meciuri la rand!"
CRAIOVA - FCSB // Constantin Schumacher le bate obrazul fanilor olteni: "Voiau ca echipa sa piarda doar pentru ca Papura sa fie demis"