Romania debuteaza la Campionatul European impotriva Germaniei! Ce record a bifat Cristina Neagu cu fix 2 ani in urma, chiar impotriva aceluiasi adversar

publicat 2020-12-03 16:15:11 (Gazeta Sporturilor)

Romania debuteaza la Campionatul European impotriva Germaniei! Ce record a bifat Cristina Neagu cu fix 2 ani in urma, chiar impotriva aceluiasi adversar Campionatul European de handbal feminin 2020 incepe joi, 3 decembrie. Romania joaca primul meci impotriva selectionatei Germaniei, chiar in deschiderea turneului. Partida va putea fi urmarita de la ora 19:00, pe Digi Sport, Telekom Sport si Look Sport, dar si in format liveTEXT pe GSP.ro. Campionatul European de handbal feminin se va desfasura intre 3 si 20 decembrie.Echipa nationala a Romaniei a fost repartizata in grupa D, alaturi de Germania, Norvegia si Polonia. ...

Inter Milano - Juventus, liveTEXT de la 21:45 » Radu Dragusin e rezerva in episodul 238 din Derby d'Italia! Echipele de start + cele mai tari cote
DDB face luni un nou asalt pentru transferul cerut de Gane: "E greu, nimeni nu vrea sa mai auda de Dinamo"
Inter Milano - Juventus, liveTEXT de la 21:45 » Episodul 238 din Derby d'Italia
Faza controversata in Clinceni - Hermannstadt: decizie la limita a tusierului
Gol anulat incorect in Clinceni - Hermannstadt: faza care putea schimba meciul
DINAMO - CHINDIA 0-1. Mihai Stoichita: "Entuziasmul asta pe burta goala nu-i poate tine prea mult"
Meciul Zilei // Inter - Juventus. Trei cote de incercat pentru Derby d'Italia
Match Preview // Inter Milano - Juventus
A rabufnit la final: "Cea mai proasta repriza de cand sunt la CFR Cluj! Ne trezim sau pierdem campionatul"
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Pauza pe Anfield! Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
FOTO. Ovidiu Hategan, a doua mare greseala din 2021, in Sepsi - CFR Cluj!
liveTEXT Liverpool - Manchester United » Derby pentru prima pozitie in Premier League
Novak Djokovic infrunta organizatorii Australian Open! Ce a cerut conducerii, dupa plangerile repetate facute de Sorana Cirstea si alti sportivi
5 minute de urlete si groaza in Sepsi - CFR Cluj! Meci oprit de Hategan: ambulanta a intrat pe gazon