Marko Arnautovic, suspendat de UEFA dupa scandalul de la Bucuresti!

publicat 2021-06-16 16:30:21 (Gazeta Sporturilor)

Marko Arnautovic, suspendat de UEFA dupa scandalul de la Bucuresti! Marko Arnautovic (32 de ani) a fost suspendat pentru un meci la EURO 2020 dupa ce UEFA a concluzionat ca fotbalistul a insultat un adversar in timpul meciului dintre Austria si Macedonia de Nord, scor 3-1, de la Bucuresti. Duminica, Marko Arnautovic a inchis tabela in meciul dintre Austria si Macedonia de Nord. Introdus pe teren in minutul 59, atacantul austriac a marcat un gol elegant in minutul 89, dupa ce a driblat portarul. ...

Primul punct pentru un parteneriat durabil
Paulo Vinicius, prezentat de FCSB! Durata contractului + Numarul pe care fundasul il va purta
Saptamana SuperAmicalelor in fotbalul european. Cele mai tari meciuri se joaca pe Superbet!
Echipa rundei 2 din Liga 1 » Ce formatii dau cate 2 jucatori si cine este antrenorul etapei
Care este situatia lui Paul Anton la Dinamo: "A suferit destul! Maine ar trebui sa fie liber"
David Popovici, dupa calificarea in semifinale la 100m liber: "Știu sa inot mai repede, o sa vedeti"
Premiera istorica: vor fi acordate doua Baloane de Aur in acest an, iar presa publica numele fotbalistilor
Medalie nu, minune da!
Vesti bune dinspre FR Gimnastica » Larisa Iordache a reluat antrenamentele, cu o saptamana inainte de finala la barna
Noaptea cea mai scurta
Suspiciuni de mancare radioactiva la Tokyo » Țara care a refuzat mancarea japonezilor si si-a adus proprii bucatari
Jucatorul pe care l-a FRF a incercat sa-l aduca la nationala noastra a "explodat" la RB Salzburg! E urmasul lui Haaland!
S-a stabilit: cursele de canotaj se reiau marti, la Tokyo! Cum arata programul celor 9 barci ale Romaniei + sanse de medalii
Antonio Sefer vrea sa se bucure de fotbal inaintea duelului cu Noua Zeelanda: "Nu mai avem presiune"
Corespondenta GSP de la Sapporo. Toate detaliile despre Romania - Noua Zeelanda, duelul decisiv pentru calificare