CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

liveSCORE de la ora 11:00 » Azi se joaca ultima etapa din Liga a 2-a » Se decid prima clasata si ultima retrogradata

publicat 2018-06-02 11:00:14 (Gazeta Sporturilor)

liveSCORE de la ora 11:00 » Azi se joaca ultima etapa din Liga a 2-a » Se decid prima clasata si ultima retrogradata Astazi, de la ora 11:00, are loc ultima etapa din Liga 2-a în care se vor disputa 6 partide. Dunarea Calarasi si AFC Hermannstadt sunt promovate direct în Liga 1, iar Chindia va juca la baraj. Dunarea si AFC Hermannstadt se lupta azi pentru primul loc în Liga a 2-a, cele doua fiind despartite de doua puncte. Liderul Dunarea Calarasi joaca pe terenul celor de la Metaloglobus, iar AFC Hermannstadt joaca în deplasare la CS Snagov. ...

VIDEO + FOTO Luka Modric, prestatie galactica in victoria cu Argentina » Recordurile batute si cele doua momente de geniu
MM abia astepta! Oficialul FCSB l-a taxat pe Messi dupa umilinta Argentinei
Oficial: e cel mai slab inceput de Mondial din istoria Argentinei! Un alt record rusinos egalat de nationala lui Messi
EXCLUSIV Achizitie la Astra: a semnat un fost campion cu Viitorul, cotat la un milion de euro
EXCLUSIV Lovitura data de Astra: a transferat un campion al Romaniei
VIDEO+FOTO Gafa Mondialului! Cadoul facut croatilor de portarul Argentinei in minutul 53
Uluitor! N-a atins deloc mingea in ultimele 21 de minute ale primei reprize din Argentina - Croatia!
Maradona a avut dreptate! Statistica socanta pentru o vedeta a Argentinei in prima repriza contra Croatiei
Maria Sharapova atacata dupa ultima campanie marca WTA: "Chiar nu aveti limite?! E rusinos"
FOTO Gestul lui Messi care i-a speriat pe fani: "De ce a facut asta? Nu e un semn bun"
VIDEO+FOTO "Te iubesc, dar sunt un nenorocit" » Maradona-show la oficiala!
Le-a facut pretul lui Baluta si Mitrita: "Cu siguranta le-ar da drumul, la banii astia"
VIDEO "Te iubesc, dar sunt un nenorocit" » Maradona-show la oficiala!
Piturca l-a anuntat pe Becali cat vor oltenii pe vedetele lor: "Cu siguranta le-ar da drumul asa"
FOTO Disperarea lui Guerrero » Capitanul peruanilor a iesit de pe teren in lacrimi, dupa meciul horror cu Franta