Leipzig e fara victorie in ultimele 3 etape jucate acasa. Sambata primeste vizita ultimei clasate!

publicat 2020-06-03 19:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Leipzig e fara victorie in ultimele 3 etape jucate acasa. Sambata primeste vizita ultimei clasate! Sambata, de la 16:30, Leipzig primeste vizita ultimei clasate, Paderborn, iar gazdele sunt favorite sa castige, la fel cum au facut si in tur. La sfarsitul lunii noiembrie, Leipzig s-a impus pe terenul nou promovatei cu scorul de 3-2. ...

DINAMO - POLI IAȘI. VIDEO + FOTO Fanii lui Dinamo fac totul pentru victoria in fata lui Rednic! Ce se intampla la Saftica
Harlem Gnohere si-a ales favoritul pentru banca celor de la FCSB: "Merita! Sper ca va functiona numirea lui"
LAZIO - SASSUOLO 1-2 // Ștefan Radu, criticat dur de presa din Italia dupa ultimul meci: "Dans pe partea lui"
Plecare de la Universitatea Craiova, chiar inaintea derby-ului cu FCSB! La ce jucator au renuntat oltenii
Roy Keane: "E in ADN-ul lui Spurs sa dezamageasca constant!" Azi e Tottenham - Arsenal!
Mamdouh Shebib, pivotul lui Dinamo, s-a casatorit cu o romanca!
JUVENTUS - ATALANTA 2-2 // Doar Cristiano Ronaldo s-a opus » Portughezul se apropie de Lewandowski in clasamentul pentru "Gheata de Aur"
Editorial Andrei Niculescu: Simpatica Atalanta si pragmatica "Batrana Doamna"
Dinamo - Poli Iasi: Oaspetii nu au mai marcat pe stadionul din Ștefan cel Mare din 2017!
Disperarea unui fotbalist de la FCSB: "Nu inteleg ce mi se intampla, nu stiu ce va urma!"
Craiova - FCSB: Craiova a primit gol in ultimele 16 meciuri, FCSB a marcat un singur gol in repriza secunda de la reluare!
Lovitura pentru conducatorul FC U Craiova 1948! Sotia lui Marcel Puscas, condamnata la inchisoare cu executare
BARCELONA. Seceta ingrijoratoare pentru Lionel Messi » Declin al starului argentinian?
EXCLUSIV Declaratie de dragoste in direct la "Prietenii lui Ovidiu": "Mi-e superdrag Alexa! Este sufletul meu, iar Laur stie!"
Halucinant! Portar saltat la pauza de inspectorii DSP, pentru ca a incalcat carantina!