JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Golul anului Ronaldo dupa 454 minute fara reusita in Liga! Reactia lui Mourinho la conferinta de presa

publicat 2018-11-08 11:00:10 (Gazeta Sporturilor)

JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Golul anului Ronaldo dupa 454 minute fara reusita in Liga! Reactia lui Mourinho la conferinta de presa Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, dupa ce a luat doua goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hategan.  Asteptarea lui Cristiano s-a încheiat. Miercuri, a înscris primul sau gol în Liga pentru Juventus. Și ce executie! O lansare ideala, de 50 de metri, a lui Bonucci finalizata splendid, cu un voleu în plin sprint. Unul dintre cele mai frumoase goluri ale anului. ...

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS // Darren Cahill nu s-a putut abtine in timpul comentariului: " De asta am venit la arena!"
Ioan Hora, primul antrenament alaturi de FCSB
VIDEO Reactia fabuloasa a lui Rednic cand a fost intrebat cine va fi jucatorul anului la Dinamo: "Nici eu nu-i cunosc prea bine, dar unul ar trebui sa mai slabeasca"
Mircea Rednic a vorbit in conferinta de presa despre viitorul "Bizon" de la Dinamo
Mircea Rednic a fost cu ochii pe meciul Simonei Halep
Daniel Popa ii multumeste lui Rednic pentru sansele acordate
Poftiti la gibraltarieni acasa! Un reportaj spectaculos semnat din campionatul tarii de 33.000 de locuitori
VIDEO Opriti tot, joaca Simona! Cum a trait Mircea Rednic meciul Halep - Williams
GSP LIVE // VIDEO Alin Petrache, acuzat de fals in cazul unui teren oferit de MAE federatiei. "Daca l-a dat cum spune, e foarte grav"
Superoferta pentru Mario Balotelli: 3 milioane pentru 17 meciuri!
Gnohere, pe picior de plecare de la FCSB » Decizia luata de Teja in aceasta dimineata
VIDEO+FOTO Cum a reactionat Simona Halep dupa ce a fost invinsa de Serena Williams la Australian Open
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS // Serena: "Simona e numarul 1 si a demonstrat-o!"
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS LA AUSTRALIAN OPEN // VIDEO "Nu e corect!" » De ce a izbucnit Serena in timpul meciului cu Simona Halep
VIDEO Serena Williams s-a enervat in timpul meciului cu Simona Halep: "Nu e corect!"